kate - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Show preview for known color names
nl: Voorbeeld voor bekende kleurennamen tonen

en: Also show the color picker for known color names (e.g. skyblue).
    See https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords for the list of colors.
nl: Ook de kleurenkiezer voor bekend kleurennamen tonen (bijv. hemelsblauw).
    Zie https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords voor de lijst met kleuren.

en: Place preview after text color
nl: Voorbeeld na tekstkleur plaatsen

en: Hex color matching
nl: Overeenkomst maken met hex-kleur

en: 12 digits (#RRRRGGGGBBBB)
nl: 12 cijfers (#RRRRGGGGBBBB)

en: 9 digits (#RRRGGGBBB)
nl: 9 cijfers (#RRRGGGBBB)

en: 8 digits (#AARRGGBB)
nl: 8 cijfers (#AARRGGBB)

en: 6 digits (#RRGGBB)
nl: 6 cijfers (#RRGGBB)

en: 3 digits (#RGB)
nl: 3 cijfers (#RGB)

en: Color Picker
nl: Kleurenkiezer

en: Color Picker Settings
nl: Instellingen van kleurenkiezer

en: Select Color (Hex output)
nl: Kleur selecteren (hex-uitvoer)

en: View Color [Read only]
nl: Kleur bekijken [alleen-lezen]
