kate - en to nl translation catalogue (85 entries)

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Clang Format Full File
nl: Clang-formaat volledig bestand

[ctx: External tool category]
note: i18n: file: 4
en: Tools
nl: Hulpmiddelen

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Clang Format Selected Text
nl: Clang-formaat geselecteerde tekst

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Compile and Run cpp
nl: Compileren en cpp uitvoeren

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: git blame
nl: git-blame

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 9
en: Go Fmt Full File
nl: Go fmt, volledig bestand

[ctx: External tool category]
note: i18n: file: 4
en: Go
nl: Ga naar

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 9
en: GoImports Full File
nl: GoImports, volledig bestand

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Google Selected Text
nl: Google geselecteerde tekst

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Insert UUID
nl: UUID invoegen

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 9
en: JSON Format Full File
nl: JSON-formaat volledig bestand

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Prettier Format Current File
nl: Netter uitziend formaat, huidig bestand

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Qt Quick 2 Preview (qmlscene)
nl: Qt Quick 2 voorbeeld (qmlscene)

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Run Shell Script
nl: Shell-script uitvoeren

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 9
en: Rust Fmt Full File
nl: Rust Fmt, volledig bestand

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 10
en: Search KDE API
nl: KDE API doorzoeken

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 10
en: Search Qt API
nl: Qt API doorzoeken

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: XML Format Full File
nl: XML-formaat volledig bestand

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, lbTools)
en: This list shows all the configured tools, represented by their menu text.
nl: Deze lijst toont alle geconfigureerde hulpmiddelen, gerepresenteerd door hun menutekst.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
nl: &Toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Edit...
nl: B&ewerken...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
nl: Ve&rwijderen

en: Failed to find executable '%1'. Please make sure the executable file exists and that variable names, if used, are correct
nl: Uitvoerbaar programma '%1' is niet gevonden. Ga na dat het uitvoerbare bestand bestaat en dat name van variabelen, indien gebruikt, juist zijn

en: External Tools
nl: Externe hulpmiddelen

en: Running %1: %2 %3
nl: Actief %1: %2 %3

en: Running %1: %2 %3 with input %4
nl: Actief %1: %2 %3 met invoer %4

en: Data written to stderr:
nl: Gegevens geschreven naar stderr:

en: %1 crashed
nl: %1 gecrasht

en: %1 finished with exit code %2
nl: %1 geëindigd met exitcode: %2

en: Starts the external tool '%1'
nl: Start het externe hulpmiddel '%1'

en: Edit External Tool
nl: Extern hulpmiddel bewerken

en: Revert tool to default settings
nl: Hulpmiddel naar standaard instellingen terugzetten

en: External Tool
nl: Extern hulpmiddel

en: You must specify at least a name and an executable
nl: U moet minstens een naam en een uitvoerbaar bestand specificeren

en: With 'Trigger' enabled, at least one mimetype needs to be specified.
nl: Met 'Trigger' ingeschakeld, moet minstens één mimetype gespecificeerd worden.

en: Select the MimeTypes for which to enable this tool.
nl: De Mime-Types selecteren waarvoor dit hulpmiddel in te schakelen.

en: Select Mime Types
nl: Mime-typen selecteren

en: Add Tool...
nl: Hulpmiddel toevoegen...

en: Add Tool from Defaults
nl: Hulpmiddel uit standaarden toevoegen

en: Add Category
nl: Categorie toevoegen

en: Uncategorized
nl: Niet-gecategoriseerd

en: New Category
nl: Nieuwe categorie

en: New Category %1
nl: Nieuwe categorie %1

en: Configure...
nl: Configureren...

en: Launch external helper applications
nl: Externe hulptoepassingen starten

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ToolDialog)
en: Edit Tool
nl: Hulpmiddel bewerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName)
en: Na&me:
nl: Naa&m:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtName)
en: The name will be displayed in the 'Tools->External Tools' menu.
nl: De naam zal getoond worden in het menu 'Hulpmiddelen->Externe hulpmiddelen'.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtName)
en: Short name of the tool
nl: Korte naam in van het hulpmiddel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblExecutable)
en: Executable:
nl: Uitvoerbaar bestand:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, edtExecutable)
en: Application or interpreter
nl: Toepassing of interpretator

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblArgs)
en: Ar&guments:
nl: Ar&gumenten:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtArgs)
en: Command line arguments
nl: Argumenten op de opdrachtregel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblInput)
en: &Input:
nl: &Invoer:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QTextEdit, edtInput)
en: Optional standard input
nl: Optionele standaard invoer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWorkingDir)
en: Working directory:
nl: Werkmap:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, edtWorkingDir)
en: Uses current document path if empty
nl: Huidige documentpad wordt gebruikt indien leeg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMimeType)
en: Mime &types:
nl: MIME-&typen:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtMimeType)
en: A semicolon-separated list of mime types for which this tool should be available. If empty, the tool is always available.
nl: Een puntkommagescheiden lijst van mime-types waarvoor dit hulpmiddel beschikbaar zou moeten zijn. Indien leeg, het hulpmiddel is altijd beschikbaar.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtMimeType)
en: Show tool only for given mime types
nl: Hulpmiddel alleen tonen voor gegeven mime-types

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, btnMimeType)
en: Opens a dialog that helps in creating a list of mimetypes.
nl: Opent een dialoog die helpt bij het maken van een lijst met mime-types.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSave)
en: Save:
nl: Opslaan:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cmbSave)
en: Optionally save the current or all modified documents prior to running the command. This is helpful if you want to pass URLs to an application like, for example, an FTP client.
nl: Staal optioneel de huidige of alle gewijzigde documenten op voor het uitvoeren van het commando. Dit helpt als u URL's wilt doorgeven aan een toepassing zoals, bijvoorbeeld, een FTP-client.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbTrigger)
en: None
nl: Geen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave)
en: Current Document
nl: Huidig document

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave)
en: All Documents
nl: Alle documenten

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbTrigger)
en: Before Save
nl: Vóór opslaan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbTrigger)
en: After Save
nl: Na opslaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkReload)
en: Reload current document after execution
nl: Herlaad het huidige document na uitvoeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: O&utput:
nl: &Uitvoer:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Ignore
nl: Negeren

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Insert at Cursor Position
nl: Op de huidige cursorpositie invoegen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Replace Selected Text
nl: Geselecteerde tekst vervangen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Replace Current Document
nl: Huidige document vervangen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Append to Current Document
nl: Achter huidig document voegen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Insert in New Document
nl: In nieuw document invoegen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Copy to Clipboard
nl: Naar klembord kopiëren

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Display in Pane
nl: In paneel tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Editor command:
nl: Opdracht in editor

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtCommand)
en: If you specify a name here, you can invoke the command from the view command line with the_name_you_specified_here. Please do not use spaces or tabs in the name.
nl: Als u hier een naam specificeert, dan kunt u het commando oproepen vanaf de opdrachtregel voor bekijken met de_naam_die_u_hier_specificeerde. Gebruik geen spaties of tabs in de naam.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtCommand)
en: Optional view command line name
nl: Optionele naam van bekijkopdrachtregel

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabOutput)
en: Output
nl: Uitvoer

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QTextEdit, teOutput)
en: Displays output from the external tool
nl: Toont uitvoer uit het externe hulpmiddel

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: &Hulpmiddelen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk
