kate - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Git Blame
nl: Git-Blame

en: Show Git Blame Details
nl: Details van Git-blame tonen

en: Toggle Git Blame Details
nl: Git-blame-details omschakelen

en: Git blame, show commit failed.
nl: Git-blame, commit tonen is mislukt.

en: Not Committed Yet
nl: Nog niet vastgelegd (committed)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen
