kate - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Could not open file '%1'.
nl: Kon het bestand '%1' niet openen.

en: Malformed JSON file '%1': %2
nl: Misvormd JSON-bestand '%1': %2

en: Could not load '%1': malformed macro; wiping it.
nl: Kon '%1' niet laden: verkeerd gevormde macro; wordt gewist.

note: i18n: ectx: ToolBar (keyboardmacros)
en: Keyboard Macros
nl: Toetsenbordmacro's

en: <b>Keyboard Macros:</b> %1
nl: <b>Toetsenbordmacro's:</b> %1

en: Recording…
nl: Opnemen…

en: ended
nl: afgelopen

en: canceled
nl: geannuleerd

en: Recording %1
nl: %1 wordt opgenomen

en: Saved '%1'
nl: '%1' opgeslagen

en: Loaded '%1'
nl: '%1' geladen

en: Wiped '%1'
nl: Gewist '%1'

en: Usage: %1 <name>.
nl: Gebruik: %1 <name>.

en: No keyboard macro named '%1' found.
nl: Geen toetsenbordmacro '%1' gevonden.

en: Cannot save empty keyboard macro.
nl: Kan geen lege toetsenbordmacro opslaan.

en: <qt><p>Usage: <code>kmsave &lt;name&gt;</code></p><p>Save current keyboard macro as <code>&lt;name&gt;</code>.</p>%1</qt>
nl: <qt><p>Gebruik: <code>kmsave &lt;naam&gt;</code></p><p>Huidige toetsenbordmacro opslaan als <code>&lt;naam&gt;</code>.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmload &lt;name&gt;</code></p><p>Load saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code> as current macro.</p>%1</qt>
nl: <qt><p>Gebruik: <code>kmload &lt;naam&gt;</code></p><p>Opgeslagen toetsenbordmacro <code>&lt;naam&gt;</code> laden als huidige macro.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmplay &lt;name&gt;</code></p><p>Play saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code> without loading it.</p>%1</qt>
nl: <qt><p>Gebruik: <code>kmplay &lt;naam&gt;</code></p><p>opgeslagen toetsenbordmacro <code>&lt;naam&gt;</code> afspelen zonder het te laden.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmwipe &lt;name&gt;</code></p><p>Wipe saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code>.</p>%1</qt>
nl: <qt><p>Gebruik: <code>kmwipe &lt;naam&gt;</code></p><p>Opgeslagen toetsenbordmacro <code>&lt;naam&gt;</code> wissen.</p>%1</qt>

en: &Keyboard Macros
nl: &Toetsenbordmacro's

en: Record and play keyboard macros.
nl: Neem toetsenbordmacro's op en speel ze af.

en: &Record Macro...
nl: Macro &opnemen...

en: Start/stop recording a macro (i.e., keyboard action sequence).
nl: Opnemen van een macro start/stoppen (d.w.z., toetsenbordactiereeks).

en: &Cancel Macro Recording
nl: Macro opnemen &annuleren

en: Cancel ongoing recording (and keep the previous macro as the current one).
nl: Gaande opname annuleren ( en vorige macro als huidige behouden).

en: &Play Macro
nl: Macro afs&pelen

en: Play current macro (i.e., execute the last recorded keyboard action sequence).
nl: Huidige macro afspelen (d.w.z., de laatste opgenomen toetsenbordactiereeks uitvoeren).

en: &Save Current Macro
nl: Huidige macro op&slaan

en: Give a name to the current macro and persistently save it.
nl: Een naam aan de huidige macro geven en blijvend opslaan.

en: &Load Named Macro...
nl: Macro met naam &laden...

en: Load a named macro as the current one.
nl: Een macro met naam als de huidige macro laden.

en: &Play Named Macro...
nl: Macro met naam afs&pelen...

en: Play a named macro without loading it.
nl: Een macro met naam afspelen zonder deze te laden.

en: &Wipe Named Macro...
nl: Macro met naam &wissen...

en: Wipe a named macro.
nl: Macro met naam wissen.

en: End Macro &Recording
nl: Opnemen van macro beëindigen

en: Load the '%1' macro as the current one.
nl: De macro '%1' als de huidige macro laden.

en: Play the '%1' macro without loading it.
nl: De macro '%1' afspelen zonder deze te laden.

en: Wipe the '%1' macro.
nl: De macro '%1' wissen.

en: Save current macro as?
nl: De huidige macro opslaan als?

en: Wipe the '%1' macro?
nl: De macro '%1' wissen?

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: &Hulpmiddelen
