katekonsoleplugin - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: You do not have enough karma to access a shell or terminal emulation
nl: U hebt onvoldoende rechten om een shell of terminal te openen.

[ctx: @action]
en: &Pipe to Terminal
nl: &Pipe naar terminal

[ctx: @action]
en: S&ynchronize Terminal with Current Document
nl: Terminal met huidig document s&ynchroniseren

[ctx: @action]
en: Run Current Document
nl: Huidig document uitvoeren

[ctx: @action]
en: S&how Terminal Panel
nl: Terminalpaneel &tonen

[ctx: @action]
en: &Focus Terminal Panel
nl: &Focus op terminalpaneel

en: Konsole not installed. Please install konsole to be able to use the terminal.
nl: Konsole niet geïnstalleerd. Installeer konsole om de terminal te kunnen gebruiken.

en: Do you really want to pipe the text to the console? This will execute any contained commands with your user rights.
nl: Wilt u de tekst via een pipe naar de console sturen? Dit zal alle commando's die het bevat uitvoeren onder uw gebruikersrechten.

en: Pipe to Terminal?
nl: Naar terminal verzenden?

en: Pipe to Terminal
nl: Naar terminal verzenden

en: Sorry, cannot cd into '%1'
nl: Kan map '%1' niet binnengaan

en: Not a local file: '%1'
nl: Geen lokaal bestand: '%1'

en: Do you really want to Run the document ?
    This will execute the following command,
    with your user rights, in the terminal:
    '%1'
nl: Wilt u het document uitvoeren?
    Dit zal het volgende commando uitvoeren,
    met uw gebruikersrechten, in de terminal:
    '%1'

en: Run in Terminal?
nl: In terminal uitvoeren?

en: Run
nl: Uitvoeren

[ctx: @action]
en: &Hide Terminal Panel
nl: Terminalpaneel &verbergen

en: Defocus Terminal Panel
nl: Focus van terminalpaneel weghalen

en: Focus Terminal Panel
nl: Focus op terminalpaneel

en: &Automatically synchronize the terminal with the current document when possible
nl: De terminal &automatisch synchroniseren met het huidige document, wanneer mogelijk

en: Run in terminal
nl: In terminal uitvoeren

en: &Remove extension
nl: Extensie ve&rwijderen

en: Prefix:
nl: Voorvoegsel:

en: &Show warning next time
nl: De volgende keer waarschuwing &tonen

en: The next time '%1' is executed, make sure a warning window will pop up, displaying the command to be sent to terminal, for review.
nl: De volgende keer dat '%1' wordt uitgevoerd, ga dan na dat er een waarschuwingsvenster verschijnt, die het commando toont dat wordt verzonden naar de terminal, om te bekijken.

en: Set &EDITOR environment variable to 'kate -b'
nl: Stel de omgevingsvariabele &EDITOR in op 'kate -b'

en: Important: The document has to be closed to make the console application continue
nl: Belangrijk: Het document moet gesloten zijn om het console-programma door te laten gaan

en: Hide Konsole on pressing 'Esc'
nl: Konsole verbergen bij indrukken van 'Esc'

en: This may cause issues with terminal apps that use Esc key, for e.g., vim. Add these apps in the input below (Comma separated list)
nl: Dit kan problemen veroorzaken met terminaltoepassingen die de toets Esc gebruiken, voor bijv., vim. Voeg deze toepassingen toe aan de onderstaande invoer (kommagescheiden lijst)

en: Terminal Settings
nl: Terminalinstellingen

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen
