katexmltools - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: XML Tools
nl: XML-hulpmiddelen

en: &Insert Element...
nl: Element &invoegen...

en: &Close Element
nl: Element &sluiten

en: Assign Meta &DTD...
nl: Meta-&DTD toewijzen...

en: Assign Meta DTD in XML Format
nl: Meta-DTD in XML-formaat toewijzen

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
nl: Het huidige bestand werd geïdentificeerd als een document van het type "%1". De meta-DTD voor dit documenttype zal nu worden geladen.

en: Loading XML Meta DTD
nl: XML Meta-DTD wordt geladen

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
nl: Het bestand '%1' kon niet geopend worden. De server gaf een foutmelding.

en: XML Plugin Error
nl: XML-plug-in-fout

en: XML entities
nl: XML-entiteiten

en: XML attribute values
nl: XML-attribuutwaarden

en: XML attributes
nl: XML-attributen

en: XML elements
nl: XML-elementen

en: Insert XML Element
nl: XML-element invoegen

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
nl: Voer de XML-tagnaam en -attributen in. (de "<", ">" en afsluitende tag worden aangeleverd):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
nl: Het bestand '%1' kon niet worden ontleed. Verzeker u ervan dat het bestand de juiste XML-opmaak heeft.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
nl: Het bestand '%1' is niet van het verwachte formaat. Controleer of het bestand van dit type is:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Dergelijke bestanden kunt u aanmaken met dtdparse. Voor meer informatie kunt u terecht bij de Kate Plug-in-documentatie.

en: Analyzing meta DTD...
nl: Bezig meta-DTD te analyseren...

en: Cancel
nl: Annuleren
