kate - en to nl translation catalogue (105 entries)

note: i18n: ectx: Menu (LSPClient Menubar)
en: LSP Client
nl: LSP-client

en: No JSON data to validate.
nl: Geen JSON-gegevens om te valideren.

en: JSON data is valid.
nl: JSON-gegevens zijn geldig.

en: JSON data is invalid: no JSON object
nl: JSON-gegevens zijn ongeldig: geen JSON-object

en: JSON data is invalid: %1
nl: JSON-gegevens zijn ongeldig: %1

en: Delete selected entries
nl: Verwijder geselecteerde items

en: Delete all entries
nl: Verwijder alle items

en: LSP server start requested
nl: Start van LSP-server gevraagd

en: Do you want the LSP server to be started?<br><br>The full command line is:<br><br><b>%1</b><br><br>The choice can be altered via the config page of the plugin.
nl: Wilt u dat de LSP-server wordt gestart?<br><br>De volledige opdrachtregel is:<br><br><b>%1</b><br><br>De keuze kan gewijzigd worden via de configuratiepagina van de plug-in.

en: User permanently blocked start of: '%1'.
    Use the config page of the plugin to undo this block.
nl: Gebruiker heeft permanent geblokkeerd het starten van: '%1'.
    Gebruik de configuratiepagina van de plug-in om deze blokkade ongedaan te maken.

en: Go to Definition
nl: Ga naar definitie

en: Go to Declaration
nl: Ga naar declaratie

en: Go to Type Definition
nl: Ga naar typedefinitie

en: Find References
nl: Referenties zoeken

en: Find Implementations
nl: Implementaties zoeken

en: Highlight
nl: Accentuering

en: Symbol Info
nl: Symboleninformatie

en: Search and Go to Symbol
nl: Symbool Zoeken en Ga-naar

en: Format
nl: Formaat

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Expand Selection
nl: Selectie expanderen

en: Shrink Selection
nl: Selectie inkrimpen

en: Switch Source Header
nl: Broncodekop omschakelen

en: Expand Macro
nl: Macro uitvouwen

en: Code Action
nl: Actie van code

en: Show selected completion documentation
nl: Geselecteerde documentatie over voltooiing tonen

en: Enable signature help with auto completion
nl: Hulp bij ondertekening inschakelen met automatisch aanvullen

en: Include declaration in references
nl: Declaratie in referenties opnemen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkComplParens)
en: Add parentheses upon function completion
nl: Haakjes toevoegen bij aanvullen van functie

en: Show hover information
nl: Informatie over er boven zweven tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOnTypeFormatting)
en: Format on typing
nl: Indelen tijdens typen

en: Incremental document synchronization
nl: Incrementele synchronisatie van document

en: Highlight goto location
nl: Locatie van ga-naar accentueren

en: Show Inlay Hints
nl: Tips van inleg tonen

en: Show Diagnostics Notifications
nl: Diagnostische meldingen tonen

en: Show Messages
nl: Berichten tonen

en: Server Memory Usage
nl: Geheugengebruik van server

en: Close All Dynamic Reference Tabs
nl: Alle dynamische referentietabbladen sluiten

en: Restart LSP Server
nl: LSP-server herstarten

en: Restart All LSP Servers
nl: Alle LSP-servers herstarten

en: Go To
nl: Ga naar

en: More options
nl: Meer opties

en: Expand All
nl: Alles uitvouwen

en: Collapse All
nl: Alles invouwen

en: RangeHighLight
nl: ReeksAccentuering

en: Line: %1:
nl: Regel: %1:

en: No results
nl: Geen resultaten

[ctx: @title:tab]
en: Definition: %1
nl: Definitie: %1

[ctx: @title:tab]
en: Declaration: %1
nl: Declaratie: %1

[ctx: @title:tab]
en: Type Definition: %1
nl: Typedefinitie: %1

[ctx: @title:tab]
en: References: %1
nl: Referenties: %1

[ctx: @title:tab]
en: Implementation: %1
nl: Implementatie: %1

[ctx: @title:tab]
en: Highlight: %1
nl: Accentuering: %1

en: No Actions
nl: Geen acties

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: No edits
nl: Geen bewerkingen

[ctx: @title:window]
en: Rename
nl: Hernoemen

[ctx: @label:textbox]
en: New name (caution: not all references may be replaced)
nl: Nieuwe naam (voorzichtig: niet alle referenties kunnen vervangen zijn)

en: Not enough results
nl: Niet genoeg resultaten

en: Corresponding Header/Source not found
nl: Overeenkomstige kop/bron niet gevonden

[ctx: @info]
en: LSP Server
nl: LSP-server

[ctx: @info]
en: LSP Client
nl: LSP-client

en: Restarting
nl: Bezig opnieuw op te starten

en: NOT Restarting
nl: NIET opnieuw aan het opstarten

en: Server terminated unexpectedly ... %1 [%2] [homepage: %3]
nl: Server is onverwacht gestopt ... %1 [%2] [startpage: %3]

en: Failed to find server binary: %1
nl: Uitvoerbaar programma voor server is niet te vinden: %1

en: Please check your PATH for the binary
nl: Controleer uw PATH voor het binaire bestand

en: See also %1 for installation or details
nl: Zie ook %1 voor installatie of details

en: Failed to start server: %1
nl: Starten van server is mislukt: %1

en: Started server %2: %1
nl: Server %2 gestart: %1

en: Failed to parse server configuration '%1': no JSON object
nl: Serverconfiguratie ontleden is mislukt: '%1': geen JSON-object

en: Failed to parse server configuration '%1': %2
nl: Serverconfiguratie ontleden is mislukt: '%1': %2

en: Failed to read server configuration: %1
nl: Serverconfiguratie lezen is mislukt: %1

en: Symbol Outline
nl: Structuurweergave symbolen

en: Tree Mode
nl: Boomstructuurmodus

en: Automatically Expand Tree
nl: Boomstructuur automatisch uitvouwen

en: Sort Alphabetically
nl: Alfabetisch sorteren

en: Show Details
nl: Details tonen

en: Symbols
nl: Symbolen

en: No LSP server for this document.
nl: Geen LSP-server voor dit document.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Client Settings
nl: Client-instellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkFmtOnSave)
en: Format on save
nl: Formaat bij opslaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSemanticHighlighting)
en: Enable semantic highlighting
nl: Semantisch accentueren inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkInlayHint)
en: Enable inlay hints
nl: Tips van inleg inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Completions:
nl: Voltooiingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkComplDoc)
en: Show inline docs for selected completion
nl: Inline documentatie tonen voor geselecteerde voltooiing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSignatureHelp)
en: Show function signature when typing a function call
nl: Functie-ondertekening tonen bij typen van een functie-aanroep

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoImport)
en: Add imports automatically if needed upon completion
nl: Te importeren automatisch toevoegen indien nodig bij aanvullen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Navigation:
nl: Navigatie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRefDeclaration)
en: Count declarations when searching for references to a symbol
nl: Declaraties tellen bij zoeken naar referentiecode naar een symbool

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoHover)
en: Show information about currently hovered symbol
nl: Informatie tonen over symbool waarboven wordt gezweefd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkHighlightGoto)
en: Highlight target line when hopping to it
nl: Doelregel accentueren bij er naar springen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDiagnostics)
en: Show program diagnostics
nl: Diagnostische meldingen van programma tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkMessages)
en: Show notifications from the LSP server
nl: Meldingen van de LSP-server tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkIncrementalSync)
en: Incrementally synchronize documents with the LSP server
nl: Documenten opvolgend synchroniseren met de LSP-server

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Document outline:
nl: Uitleg van document:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSymbolSort)
en: Sort symbols alphabetically
nl: Symbolen alfabetisch sorteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSymbolDetails)
en: Display additional details for symbols
nl: Extra details voor symbolen tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSymbolTree)
en: Present symbols in a hierarchy instead of a flat list
nl: Symbolen in een hiërarchie presenteren in plaats van in een platte lijst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSymbolExpand)
en: Automatically expand tree
nl: Boomstructuur automatisch uitvouwen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Allowed && Blocked Servers
nl: Toegestane && geblokkeerde servers

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: User Server Settings
nl: Serverinstellingen van gebruiker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Settings File:
nl: Instellingenbestand:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Default Server Settings
nl: Standaard serverinstellingen

note: i18n: ectx: Menu (lspclient_more_options)
en: More Options
nl: Meer opties
