katefilebrowserplugin - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
nl: Voer een filter voor namen in om het aantal te tonen bestanden te beperken.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
nl: Openen met

en: &Other...
nl: &Overig...

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
nl[0]: U probeert 1 bestand te openen, bent u zeker?
nl[1]: U probeert %1 bestanden te openen, bent u zeker?

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
nl: Alle bestanden openen

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Current Document Folder
nl: Map van huidig document

en: Options
nl: Opties

en: Automatically synchronize with current document
nl: Automatisch synchroniseren met huidig document

en: Highlight current file
nl: Huidig bestand accentueren

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: A&vailable actions:
nl: Bes&chikbare acties:

en: S&elected actions:
nl: G&eselecteerde acties:

en: Filesystem Browser
nl: Bestandssysteembrowser

en: Filesystem Browser Settings
nl: Instellingen voor bestandssysteembrowser

en: Filesystem
nl: Bestandssysteem
