katebuild-plugin - en to nl translation catalogue (90 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, buildOutput)
en: Output
nl: Uitvoer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buildAgainButton)
en: Build Again
nl: Opnieuw bouwen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelBuildButton)
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Build & Run
nl: Bouwen & uitvoeren

en: Build & Run Settings
nl: Instellingen bouwen & uitvoeren

en: Delete selected entries
nl: Geselecteerde items verwijderen

en: Delete all entries
nl: Alle items verwijderen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General Settings
nl: Algemene instellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useDiagnosticsCB)
en: Add errors and warnings to Diagnostics
nl: Fouten en waarschuwingen toevoegen aan diagnosen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoSwitchToOutput)
en: Automatically switch to output pane on executing the selected target
nl: Automatisch overschakelen naar uitvoerpaneel bij uitvoeren van het geselecteerde doel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, u_showProgressCB)
en: If the output lines start with [ # / ## ] or [ ## % ], display the latest as a message.
nl: Als de uitvoerregels beginnen met [ # / ## ] of [ ## % ], toon de laatste als een bericht.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, u_showProgressCB)
en: Show build progress as a message when the output pane is hidden
nl: Voortgang van bouwen tonen als een bericht wanneer het uitvoerpaneel verborgen is

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Allowed && Blocked Commands
nl: Toegestane && geblokkeerde opdrachten

en: Build
nl: Bouwen

en: Select Target...
nl: Doel selecteren...

en: Build Selected Target
nl: Geselecteerd doel bouwen

en: Build and Run Selected Target
nl: Geselecteerd doel bouwen en uitvoeren

en: Compile Current File
nl: Huidig bestand compileren

en: Try to compile the current file by searching a compile_commands.json
nl: Probeer het huidige bestand te compileren door te zoeken naar een compile_commands.json

en: Stop
nl: Stoppen

en: Load targets from CMake Build Dir
nl: Doelen uit bouwmap van CMake laden

[ctx: Left is also left in RTL mode]
en: Focus Next Tab to the Left
nl: Zet de focus op het volgende tabblad links

[ctx: Right is right also in RTL mode]
en: Focus Next Tab to the Right
nl: Zet de focus op het volgende tabblad rechts

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
nl: Instellingen van doel

en: <b>File not found:</b> %1<br><b>Search paths:</b><br>%2<br>Try adding a search path to the "Working Directory"
nl: <b>bestand niet gevonden:</b> %1<br><b>Zoekpaden:</b><br>%2<br>Probeer een zoekpad toe te voegen aan de "Werkmap"

en: Build Information
nl: Bouwinformatie:

en: There is no file or directory specified for building.
nl: Er is geen bestand of map ingesteld om in te bouwen.

en: The file "%1" is not a local file. Non-local files cannot be compiled.
nl: Het bestand <i>%1</i> is geen lokaal bestand. Niet-lokale bestanden kunnen niet worden gecompileerd.

en: Create directory
nl: Map aanmaken

en: The configured working directory <b>%1</b> for the targetset <b>%2</b> does not exist.<br><br>Create the directory?
nl: De geconfigureerde werkmap <b>%1</b> voor de doelset <b>%2</b> bestaat niet.<br><br>Map aanmaken?

en: Failed to create the directory <b>%1</b>
nl: Map <b>%1</b> aanmaken is mislukt

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
nl: Kon "%1" niet uitvoeren. exitStatus = %2.

en: Building <b>%1: %2</b> cancelled
nl: Bouwen van <b>%1: %2</b> geannuleerd

en: Did not find a compile_commands.json for file "%1".
nl: Hebt u een compile_commands.json voor bestand "%1" gevonden.

en: Did not find a compile command for file "%1" in "%2".
nl: Hebt u een compile-opdracht in "%2" gevonden voor bestand "%1".

en: Cannot make "%f" substitution. No open file or the current file is untitled!
nl: Kan geen "%f" substitutie doen. Geen open bestand of het huidige bestand heeft geen titel!

en: Cannot make "%d" substitution. No open file or the current file is untitled!
nl: Kan geen "%d" substitutie doen. Geen open bestand of het huidige bestand heeft geen titel!

en: Cannot make "%n" substitution. No open file or the current file is untitled!
nl: Kan geen "%n" substitutie doen. Geen open bestand of het huidige bestand heeft geen titel!

en: Cannot make project substitution (%B). No open project!
nl: Kan geen projectsubstitutie (%B) doen. Geen open project!

en: Already building...
nl: Al bezig met bouwen...

en: Cannot execute: %1: %2 No working directory set.
    There is no local file or directory specified for building.
nl: Kan %1: %2 niet uitvoeren. Geen werkmap ingesteld.
    Er is geen lokaal bestand of map ingesteld om in te bouwen.

en: Building target <b>%1: %2</b> ...
nl: Bezig met doel <b>%1: %2</b> te bouwen...

en: Cannot load targets, the file %1 does not contain a proper CMAKE_COMMAND entry !
nl: Kan doelen niet laden, het bestand %1 bevat geen juist CMAKE_COMMAND item !

en: Could not write CMake File API query files for build directory %1 !
nl: Kon opvraagbestanden voor bestanden-API van CMake voor de bouwmap %1 niet schrijven!

en: Could not run CMake (%2) for build directory %1 !
nl: Kon CMake (%2) niet uitvoeren voor bouwmap %1 !

en: Generating CMake File API reply files for build directory %1 failed (using %2) !
nl: Genereren van antwoordbestanden van bestanden-API van CMake voor bouwmap %1 is mislukt (met gebruik van %2) !

en: Build plugin wants to execute program
nl: Bouwplug-in wil programma uitvoeren

en: The Kate build plugin needs to execute an external command to read the targets from the build tree.<br><br>The full command line is:<br><br><b>%1</b><br><br>Proceed and allow to run this command ?<br><br>The choice can be altered via the config page of the plugin.
nl: De bouwplug- van Kate moet een extern commando uitvoeren om de doelen te lezen uit de bouwboomstructuur.<br><br>De volledige opdrachtregel is:<br><br><b>%1</b><br><br>Ga door en sta toe dit commando uit te voeren ?<br><br>De keuze kan gewijzigd worden via de configuratiepagina van de plug-in.

[ctx: @info]
en: <title>Build Finished:</title>%1
nl: <title>Bouwen beëindigd:</title><nl/>%1

en: Build <b>%1: %2</b> completed. %3 error(s), %4 warning(s), %5 note(s)
nl: Bouwen van <b>%1: %2</b> voltooid. %3 fout(en), %4 waarschuwing(en), %5 notitie(s)

en: Found one error. | Found %1 errors.
nl[0]: Een fout gevonden.
nl[1]: %1 fouten gevonden.

en: Found one warning. | Found %1 warnings.
nl[0]: Een waarschuwing gevonden
nl[1]: %1 waarschuwingen gevonden.

en: Found one note. | Found %1 notes.
nl[0]: Een notitie gevonden.
nl[1]: %1 notities gevonden.

en: Build canceled.
nl: Bouwen geannuleerd.

en: Build failed.
nl: Bouwen is mislukt.

en: Build completed without problems.
nl: Bouwen voltooid zonder problemen.

en: Build <b>%1: %2 canceled</b>. %3 error(s), %4 warning(s), %5 note(s)
nl: Bouwen van <b>%1: %2 geannuleerd</b>. %3 fout(en), %4 waarschuwing(en), %5 notitie(s)

[ctx: The same word as 'gcc' uses for an error.]
en: error
nl: fout

[ctx: The same word as 'gcc' uses for a warning.]
en: warning
nl: waarschuwing

[ctx: The same words as 'gcc' uses for note or info.]
en: note|info
nl: notitie|informatie

[ctx: The same word as 'ld' uses to mark an ...]
en: undefined reference
nl: ongedefinieerde referentie

en: Cannot save build targets in: %1
nl: Kan bouwdoelen niet opslaan in: %1

[ctx: Dir as in working Directory]
en: <B>Dir:</B> %1
nl: <B>Map:</B> %1

en: Leave empty to use the directory of the current document.
    Add search directories by adding paths separated by ';'
nl: Leeg laten om de map van het huidige document te gebruiken.
    Zoekmappen toevoegen door paden gescheiden door ';' toe te voegen

en: Use:
    "%B" for project base directory
    "%b" for name of project base directory
nl: Gebruik:
    "%B" voor basismap project
    "%b" voor de naam van de basismap van het project

en: Use:
    "%f" for current file
    "%d" for directory of current file
    "%n" for current file name without suffix
    "%B" for current project's base directory
    "%w" for the working directory of the target
nl: Gebruik:
    "%f" voor huidig bestand
    "%d" voor map van huidig bestand
    "%n" voor huidig bestand zonder achtervoegsel
    "%B" voor basismap van huidig project
    "%w" voor de werkmap van het doel

en: Target Set
nl: Ingesteld doel

en: Projects
nl: Projecten

en: Session
nl: Sessie

en: Command/Target-set Name
nl: Naam van set commando/doel

en: Build Command / Working Directory
nl: Bouwopdracht / Werkmap

en: Run Command
nl: Commando uitvoeren

en: Filter targets, use arrow keys to select, Enter to execute
nl: Doelen filteren, pijltjestoetsen gebruiken om te selecteren, Enter om uit te voeren

en: Create new set of targets
nl: Nieuwe set doelen aanmaken

en: Clone command or target set
nl: Commando of set met doel klonen

en: Delete current target or current set of targets
nl: Huidig doel of huidige set doelen verwijderen

en: Add new target
nl: Nieuw doel toevoegen

en: Build selected target
nl: Geselecteerd doel bouwen

en: Build and run selected target
nl: Geselecteerd doel bouwen en uitvoeren

en: Move selected target up
nl: Geselecteerd doel omhoog schuiven

en: Move selected target down
nl: Geselecteerd doel omlaag schuiven

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Cut
nl: Knippen

en: Paste after
nl: Plakken na

[ctx: Name/Label for a compilation or build command]
en: Build Command
nl: Bouwcommando

[ctx: Name/Label for a command to configure a build]
en: Configure
nl: Configureren

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
nl: &Bouwen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Build Plugin Toolbar
nl: Werkbalk van bouwplug-in

en: Insert path
nl: Pad invoegen

en: Select directory to insert
nl: In te voegen map selecteren
