kate - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Line Number
nl: Regelnummer

en: File Path
nl: Bestandspad

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Go to Previous Bookmark
nl: Ga naar vorige bladwijzer

en: Go to Next Bookmark
nl: Ga naar volgende bladwijzer

en: Remove Bookmark
nl: Bladwijzer verwijderen
