katefilebrowserplugin - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Search
nn: Søk

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
nn: Skriv inn eit namnefilter for å avgrensa kva filer som skal visast.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
nn: Opna med

en: &Other...
nn: &Anna …

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
nn[0]: Du er i ferd med å opna 1 fil. Er du sikker på at du vil gjera dette?
nn[1]: Du er i ferd med å opna %1 filer. Er du sikker på at du vil gjera dette?

en: Bookmarks
nn: Bokmerke

en: Current Document Folder
nn: Gjeldande dokumentmappe

en: Options
nn: Val

en: Automatically synchronize with current document
nn: Synkroniser automatisk med det gjeldande dokumentet

en: Toolbar
nn: Verktøylinje

en: A&vailable actions:
nn: Tilgjengelege &handlingar:

en: S&elected actions:
nn: &Valde handlingar:

en: Filesystem Browser
nn: Filsystemvisar

en: Filesystem Browser Settings
nn: Innstillingar for filsystemvisar
