kate - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Git Blame
nn: Git blame

en: Show Git Blame Details
nn: Vis Git blame-detaljar

en: Toggle Git Blame Details
nn: Vis/gøym Git blame-detaljar

en: Git blame, show commit failed.
nn: Git blame, klarte ikkje visa commit.

en: Not Committed Yet
nn: Ikkje lagd inn enno.

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nn: V&erktøy
