kate - en to oc translation catalogue (30 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_closeButton)
en: Close
oc: Tampar

en: Open File
oc: Dobrir un fichièr

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
oc: &Fichièr

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
oc: &Edicion

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
oc: Aficha&tge

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
oc: &Espleches

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
oc: &Paramètres

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
oc: &Ajuda

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
oc: Barra d'espleches principala

en: Maintainer
oc: Manteneire

en: Configure
oc: Configurar

en: Behavior
oc: Compòrtament

en: Plugins
oc: Ajustons

en: Plugin Manager
oc: Gestionari d'ajustons

en: Name
oc: Nom

en: Close Document
oc: Tampar lo document

en: Save As
oc: Enregistrar coma

en: Create a new document
oc: Crear un document novèl

en: Close this window
oc: Tampar la fenèstra

en: Tool &Views
oc: &Afichatge d'esplech

en: Show %1
oc: Mostrar %1

en: Filename
oc: Nom de fichièr

en: Modified
oc: Modificat

en: Created
oc: Creat

en: Deleted
oc: Suprimit

en: &Reload
oc: &Tornar cargar

en: Location
oc: Emplaçament

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_sessionList)
en: Session Name
oc: Nom de la sesilha

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_openButton)
en: &Open
oc: &Dobrir

en: Session name:
oc: Nom de la sesilha :
