katesymbolviewer - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Functions
oc: Foncions

en: Macros
oc: Macròs

en: Modules
oc: Moduls

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
oc: &Paramètres

en: Templates
oc: Modèls
