katebuild-plugin - en to pa translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Output
pa: ਆਉਟਪੁੱਟ

en: Build
pa: ਬਿਲਡ

en: Stop
pa: ਰੋਕੋ

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
pa: ਟਾਰਗੇਟ ਸੈਟਿੰਗ

en: There is no file or directory specified for building.
pa: ਬਿਲਡ ਕਰਨ ਲਈ ਕੋਈ ਫਾਇਲ ਜਾਂ ਡਾਇਰੈਕਟਰੀ ਨਹੀਂ ਦਿੱਤੀ ਗਈ।

en: The file "%1" is not a local file. Non-local files cannot be compiled.
pa: ਫਾਇਲ "%1" ਲੋਕਲ ਫਾਇਲ ਨਹੀਂ ਹੈ। ਗ਼ੈਰ-ਲੋਕਲ ਫਾਇਲਾਂ ਕੰਪਾਇਲ ਨਹੀਂ ਕੀਤੀਆਂ ਜਾ ਸਕਦੀਆਂ।

en: Found one error. | Found %1 errors.
pa[0]: ਇੱਕ ਗਲਤੀ ਮਿਲੀ।
pa[1]: %1 ਗਲਤੀਆਂ ਮਿਲੀਆਂ

en: Found one warning. | Found %1 warnings.
pa[0]: ਇੱਕ ਚੇਤਾਵਨੀ ਮਿਲੀ।
pa[1]: %1 ਚੇਤਾਵਨੀਆਂ ਮਿਲੀਆਂ।

en: Build failed.
pa: ਬਿਲਡ ਫੇਲ੍ਹ ਹੈ।

en: Config
pa: ਸੰਰਚਨਾ

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
pa: ਬਿਲਡ(&B)
