katefilebrowserplugin - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Search
pa: ਖੋਜੋ

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
pa: ਇਸ ਨਾਲ ਖੋਲ੍ਹੋ

en: &Other...
pa: ...ਹੋਰ(&O)

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
pa[0]: ਤੁਸੀਂ 1 ਫਾਇਲ ਖੋਲ੍ਹਣ ਦੀ ਕੋਸ਼ਿਸ਼ ਕਰ ਰਹੇ ਹੋ, ਕੀ ਤੁਸੀਂ ਚਾਹੁੰਦੇ ਹੋ?
pa[1]: ਤੁਸੀਂ %1 ਫਾਇਲਾਂ ਖੋਲ੍ਹਣ ਦੀ ਕੋਸ਼ਿਸ਼ ਕਰ ਰਹੇ ਹੋ, ਕੀ ਤੁਸੀਂ ਚਾਹੁੰਦੇ ਹੋ?

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
pa: ਸਭ ਫਾਇਲਾਂ ਨੂੰ ਖੋਲ੍ਹੋ

en: Bookmarks
pa: ਬੁੱਕਮਾਰਕ

en: Current Document Folder
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਡੌਕੂਮੈਂਟ ਫੋਲਡਰ

en: Options
pa: ਚੋਣਾਂ

en: Automatically synchronize with current document
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਡੌਕੂਮੈਂਟ ਨਾਲ ਆਟੋਮੈਟਿਕ ਸੈਕਰੋਨਾਈਜ਼ ਕਰੋ

en: Highlight current file
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਫਾਇਲ ਨੂੰ ਉਘਾੜੋ

en: Toolbar
pa: ਟੂਲਬਾਰ

en: A&vailable actions:
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਐਕਸ਼ਨ(&v):

en: S&elected actions:
pa: ਚੁਣੇ ਐਕਸ਼ਨ(&e):

en: Filesystem Browser
pa: ਫਾਇਲ-ਸਿਸਟਮ ਬਰਾਊਜ਼ਰ

en: Filesystem Browser Settings
pa: ਫਾਇਲ-ਸਿਸਟਮ ਬਰਾਊਜ਼ਰ ਸੈਟਿੰਗ
