kate - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Show preview for known color names
pl: Pokaż podgląd dla znanych nazw kolorów

en: Also show the color picker for known color names (e.g. skyblue).
    See https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords for the list of colors.
pl: Pokaż także wybierak barw dla znanych nazw kolorów (np. błękit nieba).
    Po wykaz kolorów, zajrzyj na https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords.

en: Place preview after text color
pl: Umieść podgląd za kolorem tekstu

en: Hex color matching
pl: Dopasowywanie koloru szesnastkowo

en: 12 digits (#RRRRGGGGBBBB)
pl: 12 cyfr (#RRRRGGGGBBBB)

en: 9 digits (#RRRGGGBBB)
pl: 9 cyfr (#RRRGGGBBB)

en: 8 digits (#AARRGGBB)
pl: 8 cyfr (#AARRGGBB)

en: 6 digits (#RRGGBB)
pl: 6 cyfr (#RRGGBB)

en: 3 digits (#RGB)
pl: 3 cyfry (#RGB)

en: Color Picker
pl: Wybierak koloru

en: Color Picker Settings
pl: Ustawienia wybieraka koloru

en: Select Color (Hex output)
pl: Wybierz kolor (wynik szesnastkowy)

en: View Color [Read only]
pl: Obejrzyj kolor [tylko do odczytu]
