kate - en to pl translation catalogue (84 entries)

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Clang Format Full File
pl: Formatowanie Clang całego pliku

[ctx: External tool category]
note: i18n: file: 4
en: Tools
pl: Narzędzia

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Clang Format Selected Text
pl: Formatowanie Clang zaznaczonego tekstu

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Compile and Run cpp
pl: Skompiluj i uruchom cpp

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 9
en: Go Fmt Full File
pl: Formatowanie Go całego pliku

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 9
en: GoImports Full File
pl: GoImports całego pliku

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Google Selected Text
pl: Wygugluj zaznaczony tekst

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Insert UUID
pl: Wstaw UUID

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 9
en: JSON Format Full File
pl: Formatowanie JSON całego pliku

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Prettier Format Current File
pl: Sformatuj bieżący plik ładniej

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Qt Quick 2 Preview (qmlscene)
pl: Podgląd Qt Quick 2 (qmlscene)

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Run Shell Script
pl: Wykonaj skrypt powłoki

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 9
en: Rust Fmt Full File
pl: Formatowanie Rust całego pliku

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 10
en: Search KDE API
pl: Szukaj API KDE

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 10
en: Search Qt API
pl: Szukaj API Qt

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: XML Format Full File
pl: Formatowanie XML całego pliku

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, lbTools)
en: This list shows all the configured tools, represented by their menu text.
pl: Ta lista pokazuje wszystkie ustawione narzędzia po ich tekście w menu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
pl: Dod&aj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Edit...
pl: &Edytuj...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
pl: &Usuń

en: Failed to find executable '%1'. Please make sure the executable file exists and that variable names, if used, are correct
pl: Nie udało się znaleźć pliku wykonywalnego '%1'. Upewnij się, że istnieje oraz, że nazwy zmiennych, jeśli zostały użyte, są poprawne

en: External Tools
pl: Narzędzia zewnętrzne

en: Running %1: %2 %3
pl: Uruchomione %1: %2 %3

en: Running %1: %2 %3 with input %4
pl: Uruchomione %1: %2 %3 z wejściem %4

en: Data written to stderr:
pl: Dane zapisano do stderr:

en: %1 crashed
pl: %1 wysypał się

en: %1 finished with exit code %2
pl: %1 ukończył z kodem wyjścia %2

en: Starts the external tool '%1'
pl: Uruchom narzędzie zewnętrzne '%1'

en: Edit External Tool
pl: Edytuj narzędzie zewnętrzne

en: Revert tool to default settings
pl: Wycofaj narzędzie do ustawień domyślnych

en: External Tool
pl: Narzędzie zewnętrzne

en: You must specify at least a name and an executable
pl: Trzeba podać co najmniej nazwę i plik wykonywalny

en: With 'Trigger' enabled, at least one mimetype needs to be specified.
pl: Przy włączonym 'Wyzwalaczu', należy co najmniej jeden rodzaj mime.

en: Select the MimeTypes for which to enable this tool.
pl: Zaznacz rodzaje MIME, dla których włączyć to narzędzie.

en: Select Mime Types
pl: Zaznacz rodzaje MIME

en: Add Tool...
pl: Dodaj narzędzie...

en: Add Tool from Defaults
pl: Dodaj narzędzie z domyślnych

en: Add Category
pl: Dodaj kategorię

en: Uncategorized
pl: Nieskategoryzowane

en: New Category
pl: Nowa kategoria

en: New Category %1
pl: Nowa kategoria %1

en: Configure...
pl: Ustawienia...

en: Launch external helper applications
pl: Rozpocznij zewnętrzne aplikacje pomocnicze

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ToolDialog)
en: Edit Tool
pl: Edytuj narzędzie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName)
en: Na&me:
pl: &Nazwa:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtName)
en: The name will be displayed in the 'Tools->External Tools' menu.
pl: Nazwa będzie wyświetlana w menu 'Narzędzia->Zewnętrzne narzędzia'.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtName)
en: Short name of the tool
pl: Krótka nazwa narzędzia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblExecutable)
en: Executable:
pl: Plik wykonywalny:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, edtExecutable)
en: Application or interpreter
pl: Aplikacja lub interpreter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblArgs)
en: Ar&guments:
pl: Ar&gumenty:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtArgs)
en: Command line arguments
pl: Argumenty wiersza poleceń

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblInput)
en: &Input:
pl: &Wejście:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QTextEdit, edtInput)
en: Optional standard input
pl: Opcjonalne standardowe wejście

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWorkingDir)
en: Working directory:
pl: Katalog pracy:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, edtWorkingDir)
en: Uses current document path if empty
pl: Używa ścieżki bieżącego dokumentu, jeśli puste

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMimeType)
en: Mime &types:
pl: &Rodzaje MIME:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtMimeType)
en: A semicolon-separated list of mime types for which this tool should be available. If empty, the tool is always available.
pl: Lista rodzajów mime oddzielonych średnikami, dla których to narzędzie ma być dostępne. Jeśli pusta, to narzędzie zawsze będzie dostępne.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtMimeType)
en: Show tool only for given mime types
pl: Pokaż narzędzie tylko dla danych rodzajów mime

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, btnMimeType)
en: Opens a dialog that helps in creating a list of mimetypes.
pl: Otwiera okno dialogowe, które pomaga w tworzeniu listy rodzajów mime.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSave)
en: Save:
pl: Zapisz:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cmbSave)
en: Optionally save the current or all modified documents prior to running the command. This is helpful if you want to pass URLs to an application like, for example, an FTP client.
pl: Opcjonalnie zapisz bieżący lub wszystkie dokumenty ze zmianami przed wykonaniem tego polecenia. Jest to pomocne, jeśli chcesz podać adres URL do aplikacji, takiej jak np. klient FTP.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbTrigger)
en: None
pl: Brak

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave)
en: Current Document
pl: Bieżący dokument

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave)
en: All Documents
pl: Wszystkie dokumenty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Trigger
pl: Wyzwalacz

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbTrigger)
en: Before Save
pl: Przed zapisaniem

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbTrigger)
en: After Save
pl: Po zapisaniu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkReload)
en: Reload current document after execution
pl: Wczytaj bieżący dokument ponownie po wykonaniu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: O&utput:
pl: &Wyjście:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Ignore
pl: Pomiń

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Insert at Cursor Position
pl: Wstaw w miejscu kursora

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Replace Selected Text
pl: Zastąp zaznaczony tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Replace Current Document
pl: Zastąp bieżący dokument

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Append to Current Document
pl: Dołącz do bieżącego dokumentu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Insert in New Document
pl: Wstaw w nowym dokumencie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Copy to Clipboard
pl: Skopiuj do schowka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Display in Pane
pl: Wyświetl na panelu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Editor command:
pl: Polecenia edytora:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtCommand)
en: If you specify a name here, you can invoke the command from the view command line with the_name_you_specified_here. Please do not use spaces or tabs in the name.
pl: Jeśli podasz tutaj nazwę, to możesz wywołać polecenie z wiersza poleceń widoku przy użyciu nazwy-podanej-tutaj. Nazwa nie powinna zawierać odstępów ani tabulatorów.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtCommand)
en: Optional view command line name
pl: Nazwa wiersza poleceń opcjonalnego widoku

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabOutput)
en: Output
pl: Wyjście

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QTextEdit, teOutput)
en: Displays output from the external tool
pl: Wyświetla wyjście z zewnętrznego narzędzia

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi
