katefilebrowserplugin - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
pl: Podaj filtr nazw, aby ograniczyć liczbę wyświetlanych plików.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
pl: Otwórz w

en: &Other...
pl: &Inne...

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
pl[0]: Próbujesz otworzyć 1 plik, czy na pewno?
pl[1]: Próbujesz otworzyć %1 pliki, czy na pewno?
pl[2]: Próbujesz otworzyć %1 plików, czy na pewno?

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
pl: Otwórz wszystkie pliki

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Current Document Folder
pl: Bieżący katalog dokumentów

en: Options
pl: Opcje

en: Automatically synchronize with current document
pl: Samoczynnie synchronizuj z bieżącym dokumentem

en: Highlight current file
pl: Podświetl bieżący plik

en: Toolbar
pl: Pasek narzędzi

en: A&vailable actions:
pl: &Dostępne działania:

en: S&elected actions:
pl: Wybran&e działania:

en: Filesystem Browser
pl: Przeglądarka plików

en: Filesystem Browser Settings
pl: Ustawienia przeglądarki plików

en: Filesystem
pl: System plików
