kate - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Show Git Blame Details
pl: Pokaż szczegóły Git Blame

en: Toggle Git Blame Details
pl: Przełącz szczegóły Git Blame

en: Git blame, show commit failed.
pl: Nie udało się wykonać Git blame, show commit.

en: Not Committed Yet
pl: Jeszcze niewdrożone

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia
