katekonsoleplugin - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: You do not have enough karma to access a shell or terminal emulation
pl: Nie masz wystarczających uprawnień aby uzyskać dostęp do powłoki lub terminalu

[ctx: @action]
en: &Pipe to Terminal
pl: &Potok do terminalu

[ctx: @action]
en: S&ynchronize Terminal with Current Document
pl: Z&synchronizuj terminal z bieżącym dokumentem

[ctx: @action]
en: Run Current Document
pl: Uruchom bieżący dokument

[ctx: @action]
en: S&how Terminal Panel
pl: Pokaż okno &terminala

[ctx: @action]
en: &Focus Terminal Panel
pl: &Przejdź do okna terminala

en: Konsole not installed. Please install konsole to be able to use the terminal.
pl: Konsola nie jest wgrana. Wgraj konsolę, aby móc używać terminala.

en: Do you really want to pipe the text to the console? This will execute any contained commands with your user rights.
pl: Naprawdę chcesz przekazać potokiem tekst do terminalu? Wszystkie polecenia w nim zawarte zostaną wykonane z twoimi prawami użytkownika.

en: Pipe to Terminal?
pl: Potok do terminalu?

en: Pipe to Terminal
pl: Potok do terminalu

en: Sorry, cannot cd into '%1'
pl: Wybacz, ale nie można zmienić katalogu na '%1'

en: Not a local file: '%1'
pl: Plik nielokalny: '%1'

en: Do you really want to Run the document ?
    This will execute the following command,
    with your user rights, in the terminal:
    '%1'
pl: Czy na pewno chcesz uruchomić ten dokument?
    Wykona to następujące polecenie,
    z uprawnieniami użytkownika w terminalu:
    '%1'

en: Run in Terminal?
pl: Wykonać w terminalu?

en: Run
pl: Wykonaj

[ctx: @action]
en: &Hide Terminal Panel
pl: &Ukryj okno terminala

en: Defocus Terminal Panel
pl: Wyjdź z okna terminala

en: Focus Terminal Panel
pl: Przejdź do okna terminala

en: &Automatically synchronize the terminal with the current document when possible
pl: S&amoczynnie synchronizuj terminal z bieżącym dokumentem, kiedy jest to możliwe

en: Run in terminal
pl: Wykonaj w terminalu

en: &Remove extension
pl: Usuń &rozszerzenie

en: Prefix:
pl: Przedrostek:

en: &Show warning next time
pl: Następnym razem pokaż o&strzeżenie

en: The next time '%1' is executed, make sure a warning window will pop up, displaying the command to be sent to terminal, for review.
pl: Przy następnym wykonywaniu '%1', upewnij się, że zostanie pokazane ostrzeżenie, wyświetlające polecenie wysyłane do terminala celem zatwierdzenia.

en: Set &EDITOR environment variable to 'kate -b'
pl: Ustaw zmienną środowiskową &EDITOR na "kate -b"

en: Important: The document has to be closed to make the console application continue
pl: Ważne: dokument musi zostać zamknięty, aby umożliwić kontynuowanie programu terminalu

en: Hide Konsole on pressing 'Esc'
pl: Ukryj Konsolę po naciśnięciu 'Esc'

en: This may cause issues with terminal apps that use Esc key, for e.g., vim. Add these apps in the input below (Comma separated list)
pl: Może to powodować kłopoty z programami terminala, które wykorzystują klawisz Esc, np. vim. Dodaj te programy w polu poniżej (spis oddzielony przecinkami)

en: Terminal Settings
pl: Ustawienia terminalu

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia
