katetextfilter - en to pl translation catalogue (15 entries)

[ctx: @info]
en: <title>Result of:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>
pl: <title>Wynik:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
pl: Nie masz zezwolenia na wykonywanie dowolnych programów zewnętrznych. Jeśli chcesz mieć taką możliwość, skontaktuj się z administratorem systemu.

en: Access Restrictions
pl: Ograniczenia dostępu

en: Text Filter
pl: Filtr tekstu

en: Usage: textfilter COMMAND
pl: Użycie: textfilter POLECENIE

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
pl: <qt><p>Użycie: <code>textfilter POLECENIE</code></p><p>Zastępuje zaznaczony tekst wyjściem podanego polecenia powłoki.</p></qt>

en: &Filter Through Command...
pl: Od&filtruj poprzez polecenie...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TextFilterWidget)
en: Dialog
pl: Okno dialogowe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFilter)
en: Enter command to &pipe selected text through:
pl: Wprowadź polecenie, przez które ma &przejść zaznaczony tekst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, newDoc)
en: Open results in a new document
pl: Otwórz wyniki w nowym dokumencie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result to clipboard leaving a document unchanged.
pl: Skopiuj wynik do schowka pozostawiając dokument niezmienionym.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
pl: Skopiuj wynik zamiast go wklejać

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: If checked, an output from STDOUT and STDERR will be merged and no errors will be reported.
    Otherwise, STDERR will be displayed as a passive message.
pl: Jeśli zaznaczone, to wyjście z STDOUT i STDERR zostanie scalone i nie zostanie zgłoszony żaden błąd.
    W przeciwnym przypadku, STDERR zostanie wyświetlony jako bierna wiadomość.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: Merge STDOUT and STDERR
pl: Scal STDOUT z STDERR

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia
