katexmltools - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: XML Tools
pl: Narzędzia XML

en: &Insert Element...
pl: Wstaw &element...

en: &Close Element
pl: &Zamknij element

en: Assign Meta &DTD...
pl: Przyporządkuj meta &DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
pl: Przyporządkuj meta DTD w formacie XML

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
pl: Bieżący plik został zidentyfikowany jako dokument typu "%1". Meta DTD dla tego typu dokumentu nie zostanie załadowane.

en: Loading XML Meta DTD
pl: Wczytywanie XML Meta DTD

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
pl: Plik '%1' nie mógł zostać otwarty. Serwer zwrócił błąd.

en: XML Plugin Error
pl: Błąd wtyczki XML

en: XML entities
pl: Wpisy XML

en: XML attribute values
pl: Wartości atrybutu XML

en: XML attributes
pl: Atrybuty XML

en: XML elements
pl: Elementy XML

en: Insert XML Element
pl: Wstaw element XML

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
pl: Proszę podać nazwę znacznika XML oraz atrybuty (znaczniki zamykające oraz "<", ">" zostaną dołączone):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
pl: Plik '%1' nie mógł zostać przeanalizowany. Upewnij się, że ten plik jest odpowiedno sformowanym XML.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
pl: Składnia pliku '%1' nie została rozpoznana. Sprawdź, czy rzeczywiście jest to plik XML typu:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Taki plik możesz stworzyć za pomoc dtdparse. Patrz dokumentacja wtyczki Kate.

en: Analyzing meta DTD...
pl: Analizowanie meta DTD...

en: Cancel
pl: Anuluj
