kate - en to pl translation catalogue (106 entries)

en: Filter...
pl: Odfiltruj...

note: i18n: ectx: Menu (LSPClient Menubar)
en: LSP Client
pl: Klient LSP

en: No JSON data to validate.
pl: Brak danych JSON do potwierdzenia.

en: JSON data is valid.
pl: Dane JSON są nieprawidłowe.

en: JSON data is invalid: no JSON object
pl: Dane JSON są nieprawidłowe: brak obiektu JSON

en: JSON data is invalid: %1
pl: Dane JSON są nieprawidłowe: %1

en: Delete selected entries
pl: Usuń zaznaczone wpisy

en: Delete all entries
pl: Usuń wszystkie wpisy

en: LSP server start requested
pl: Zażądano uruchomienia serwera LSP

en: Do you want the LSP server to be started?<br><br>The full command line is:<br><br><b>%1</b><br><br>The choice can be altered via the config page of the plugin.
pl: Czy uruchomić serwer LSP?<br><br>Pełne polecenie w wierszu poleceń to:<br><br><b>%1</b><br><br>Wybór można zmienić na stronie ustawień wtyczki.

en: User permanently blocked start of: '%1'.
    Use the config page of the plugin to undo this block.
pl: Użytkownik trwale zablokował uruchomieni: '%1'.
    Użyj strony ustawień wtyczki, aby to odwołać.

en: Go to Definition
pl: Przejdź do definicji

en: Go to Declaration
pl: Przejdź do deklaracji

en: Go to Type Definition
pl: Przejdź do definicji typu

en: Find References
pl: Znajdź odwołania

en: Find Implementations
pl: Znajdź implementacje

en: Highlight
pl: Podświetlenie

en: Symbol Info
pl: Dane o symbolu

en: Search and Go to Symbol
pl: Wyszukaj i przejdź do symbolu

en: Rename
pl: Przemianuj

en: Expand Selection
pl: Rozwiń zaznaczenie

en: Shrink Selection
pl: Zmniejszy zaznaczenie

en: Switch Source Header
pl: Przejdź do nagłówka/źródła

en: Expand Macro
pl: Rozwiń makro

en: Code Action
pl: Działanie kodu

en: Show selected completion documentation
pl: Pokaż wybraną dokumentację uzupełniania

en: Enable signature help with auto completion
pl: Włącz pomoc z podpisami w samo-uzupełnianiu

en: Include declaration in references
pl: Dołącz deklaracje w odwołaniach

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkComplParens)
en: Add parentheses upon function completion
pl: Dodaj nawiasy po uzupełnieniu funkcji

en: Show hover information
pl: Pokaż dane po najechaniu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOnTypeFormatting)
en: Format on typing
pl: Formatuj przy pisaniu

en: Incremental document synchronization
pl: Przyrostowa synchronizacja dokumentu

en: Highlight goto location
pl: Podświetl położenie goto

en: Show Inlay Hints
pl: Pokaż włożone wskazówki

en: Show Diagnostics Notifications
pl: Pokaż powiadomienia diagnostyczne

en: Show Messages
pl: Pokaż wiadomości

en: Server Memory Usage
pl: Wykorzystanie pamięci serwera

en: Close All Dynamic Reference Tabs
pl: Zamknij wszystkie dynamiczne karty odniesień

en: Restart LSP Server
pl: Uruchom serwer LSP ponownie

en: Restart All LSP Servers
pl: Uruchom wszystkie serwery LSP ponownie

en: Go To
pl: Przejdź do

en: More options
pl: Więcej możliwości

en: Expand All
pl: Rozwiń wszystko

en: Collapse All
pl: Zwiń wszystko

en: RangeHighLight
pl: Podświetlanie zakresu

en: Line: %1:
pl: Wiersz: %1:

en: No results
pl: Brak wyników

[ctx: @title:tab]
en: Definition: %1
pl: Definicja: %1

[ctx: @title:tab]
en: Declaration: %1
pl: Deklaracja: %1

[ctx: @title:tab]
en: Type Definition: %1
pl: Definicja typu: %1

[ctx: @title:tab]
en: References: %1
pl: Odwołania: %1

[ctx: @title:tab]
en: Implementation: %1
pl: Implementacja: %1

[ctx: @title:tab]
en: Highlight: %1
pl: Podświetlenie: %1

en: No Actions
pl: Brak działań

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: No edits
pl: Brak edycji

[ctx: @title:window]
en: Rename
pl: Przemianuj

[ctx: @label:textbox]
en: New name (caution: not all references may be replaced)
pl: Nowa nazwa (uwaga: nie wszystkie odniesienia można zastąpić)

en: Not enough results
pl: Niewystarczająco wyników

en: Corresponding Header/Source not found
pl: Nie znaleziono odpowiadającego pliku nagłówka/źródła

[ctx: @info]
en: LSP Server
pl: Serwer LSP

[ctx: @info]
en: LSP Client
pl: Klient LSP

en: Restarting
pl: Ponowne uruchamianie

en: NOT Restarting
pl: NIE uruchamia ponownie

en: Server terminated unexpectedly ... %1 [%2] [homepage: %3]
pl: Serwer nieoczekiwane zakończył ... %1 [%2] [strona domowa: %3]

en: Failed to find server binary: %1
pl: Nie udało się znaleźć pliku wykonywalnego serwera: %1

en: Please check your PATH for the binary
pl: Sprawdź swoją ścieżkę do pliku wykonywalnego

en: See also %1 for installation or details
pl: Aby dowiedzieć się szczegółów lub jak wgrać zajrzyj na %1

en: Failed to start server: %1
pl: Nie udało się uruchomić serwera: %1

en: Started server %2: %1
pl: Uruchomiono serwer %2: %1

en: Failed to parse server configuration '%1': no JSON object
pl: Nie udało się przetworzyć ustawień serwera: '%1': brak obiektu JSON

en: Failed to parse server configuration '%1': %2
pl: Nie udało się przetworzyć ustawień serwera: '%1': %2

en: Failed to read server configuration: %1
pl: Nie udało się odczytać ustawień serwera: %1

en: Symbol Outline
pl: Zarys symboli

en: Tree Mode
pl: Tryb drzewa

en: Automatically Expand Tree
pl: Sam rozwiń drzewo

en: Sort Alphabetically
pl: Uszereguj alfabetycznie

en: Show Details
pl: Pokaż szczegóły

en: Symbols
pl: Symbole

en: No LSP server for this document.
pl: Brak serwera LSP dla tego dokumentu.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Client Settings
pl: Ustawienia klienta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkFmtOnSave)
en: Format on save
pl: Sformatuj przy zapisie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSemanticHighlighting)
en: Enable semantic highlighting
pl: Włącz podświetlanie semantyczne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkInlayHint)
en: Enable inlay hints
pl: Włącz wkładane wskazówki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Completions:
pl: Uzupełnianie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkComplDoc)
en: Show inline docs for selected completion
pl: Pokaż opis w wierszu dla zaznaczonego wpisu uzupełniania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSignatureHelp)
en: Show function signature when typing a function call
pl: Pokaż podpis funkcji, wpisując jej wywołanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoImport)
en: Add imports automatically if needed upon completion
pl: Sam dodaje pliki importowane po dokonaniu uzupełnienia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Navigation:
pl: Poruszanie się:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRefDeclaration)
en: Count declarations when searching for references to a symbol
pl: Zlicz deklaracje przy wyszukiwaniu odniesień dla symboli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoHover)
en: Show information about currently hovered symbol
pl: Pokaż szczegóły symbolu po najechaniu na niego

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkHighlightGoto)
en: Highlight target line when hopping to it
pl: Podświetl wiersz docelowy po przeskoczeniu do niego

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Server:
pl: Serwer:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDiagnostics)
en: Show program diagnostics
pl: Pokaż diagnostykę programu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkMessages)
en: Show notifications from the LSP server
pl: Pokaż powiadomienia z serwera LSP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkIncrementalSync)
en: Incrementally synchronize documents with the LSP server
pl: Przyrostowo synchronizuj dokumenty na serwerze LSP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Document outline:
pl: Zarys dokumentu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSymbolSort)
en: Sort symbols alphabetically
pl: Uszereguj symbole alfabetycznie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSymbolDetails)
en: Display additional details for symbols
pl: Pokaż dodatkowe szczegóły dla symboli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSymbolTree)
en: Present symbols in a hierarchy instead of a flat list
pl: Przedstawiaj symbole w hierarchii zamiast na płaskiej liście

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSymbolExpand)
en: Automatically expand tree
pl: Sam rozwiń drzewo

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Allowed && Blocked Servers
pl: Dozwolone i blokowane serwery

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: User Server Settings
pl: Ustawienia serwera użytkownika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Settings File:
pl: Plik ustawień:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Default Server Settings
pl: Domyślnie ustawienia serwera

note: i18n: ectx: Menu (lspclient_more_options)
en: More Options
pl: Więcej możliwości
