kate - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Format
pl: Sformatuj

en: Failed to write a temp file
pl: Nie udało się zapisać pliku tymczasowego

en: Failed to run git diff: %1
pl: Nie udało się wykonać git diff: %1

en: User Settings
pl: Ustawienia użytkownika

en: Default Settings
pl: Ustawienia domyślne

en: Formatting
pl: Formatowanie

en: Formatting Settings
pl: Ustawienia formatowania

en: Failed to read settings.json. Error: %1
pl: Nie udało wczytać settings.json. Błąd: %1

en: Format Document
pl: Sformatuj dokument

en: Format on Save
pl: Sformatuj przed zapisem

en: Disable formatting on save without persisting it in settings
pl: Wyłącz formatowanie przy zapisie, bez zapamiętywania tego w ustawieniach

en: %1: Unexpected empty command!
pl: %1: Nieoczekiwane puste polecenie!

en: %1 is not installed, please install it to be able to format this document!
pl: Wgraj %1, aby móc formatować ten dokument!

en: Please install node and prettier
pl: Wgraj pakiet node oraz prettier

en: PrettierFormat: Failed to create temporary file
pl: ŁadniejszeFormatowanie: Nie udało się utworzyć pliku tymczasowego

en: PrettierFormat: Failed to start 'node': %1
pl: ŁadniejszeFormatowanie: Nie udało się uruchomić 'węzła': %1

en: Unknown formatterForJson: %1
pl: Nieznany formatterForJson: %1

en: Unknown formatterForPython: %1
pl: Nieznany formatterForPython: %1

en: Unknown formatterForYaml: %1, falling back to yamlfmt
pl: Nieznany formatujący dla YAML: %1, wycofano się do yamlfmt

en: Failed to run formatter. Unsupported language %1
pl: Nie udało się wykonać formatowania. Nieobsługiwany język %1
