kate - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Scroll to source
pl: Przewiń do źródła

en: Jump to label
pl: Przejdź do etykiety

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Compiler Explorer
pl: Przeglądarka kompilatora

en: &Open Current File in Compiler Explorer
pl: Otwórz bieżący plik w Przeglądarce Kompilatora

en: No file open
pl: Nie otwarto żadnego pliku

[ctx: error category title]
en: CompilerExplorer
pl: Przeglądarka Kompilatora

en: Do you really want to close %1?
pl: Czy na pewno zamknąć %1?

[ctx: @info:tooltip Languages like C, C++, Rust]
en: Languages
pl: Języki

[ctx: @info:tooltip Compilers like GCC, Clang]
en: Compilers
pl: Kompilatory

[ctx: @info:placeholder]
en: Compiler options…
pl: Ustawienia kompilatora…

en: Compile
pl: Zbuduj

en: Options
pl: Ustawienia

en: Demangle Identifiers
pl: Odszyfruj identyfikatory

en: Filter Library Functions
pl: Odfiltruj funkcje biblioteczne

en: Filter Unused Labels
pl: Odfiltruj nieużywane etykiety

en: Filter Comments
pl: Odfiltruj uwagi

en: Intel Syntax
pl: Składnia Intela

en: Change URL…
pl: Zmień adres URL…

en: Enter URL
pl: Wpisz adres URL

en: Enter URL for the CompilerExplorer instance, e.g. “http://localhost:10240”
pl: Wpisz adres URL do wystąpienia Przeglądarki Kompilatora. Na przykład, "http://localhost:10240"

en: Compiler returned: %1
pl: Kompilator zwrócił: %1

en: Reveal linked code
pl: Odkryj powiązany kod

en: CompilerExplorer
pl: Przeglądarka Kompilatora

en: '%1' compiler flags were found. Output may not be useful.
pl: Znaleziono flagi budowania '%1'. Wynik na wyjściu może nie być użyteczny.
