kate - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Git Blame
pt: Anotação do Git

en: Show Git Blame Details
pt: Mostrar os Detalhes de Anotações do Git

en: Toggle Git Blame Details
pt: Comutar os Detalhes de Anotações do Git

en: Git blame, show commit failed.
pt: A anotação do Git da modificação falhou.

en: Not Committed Yet
pt: Ainda por Enviar

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pt: Ferramen&tas
