katefilebrowserplugin - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
ro: Introduceți un filtru de nume pentru a limita fișierele afișate

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
ro[0]: Încercați să deschideți un fișier. Sunteți sigur?
ro[1]: Încercați să dechideți %1 fișiere. Sunteți sigur?
ro[2]: Încercați să dechideți %1 de fișiere. Sunteți sigur?

en: Bookmarks
ro: Semne de carte

en: Current Document Folder
ro: Dosarul documentului actual

en: Options
ro: Opțiuni

en: Automatically synchronize with current document
ro: Sincronizează automat cu documentul curent

en: Toolbar
ro: Bara de unelte

en: A&vailable actions:
ro: Acțiuni &disponibile:

en: S&elected actions:
ro: Acțiuni al&ese:

en: Filesystem Browser
ro: Navigator sistem de fișiere

en: Filesystem Browser Settings
ro: Setări navigator sistem de fișiere
