kate - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Preview
ro: Previzualizează

en: Lock Current Document
ro: Blochează documentul actual

en: Lock preview to current document
ro: Blochează previzualizarea la documentul actual

en: Unlock Current View
ro: Deblochează vizualizarea actuală

en: Unlock current view
ro: Deblochează vizualizarea actuală

en: Automatically Update Preview
ro: Actualizează previzualizarea automat

en: Enable automatic updates of the preview to the current document content
ro: Activează actualizările automate ale previzualizării la conținutul documentului actual

en: Manually Update Preview
ro: Actualizează previzualizarea manual

en: Disable automatic updates of the preview to the current document content
ro: Dezactivează actualizările automate ale previzualizării la conținutul documentului actual

en: Update Preview
ro: Actualizează previzualizarea

en: Update the preview to the current document content
ro: Actualizează previzualizarea la conținutul documentului actual

en: View
ro: Vizualizare

en: No preview available.
ro: Previzualizare indisponibilă.

en: About %1
ro: Despre %1
