kate - en to sa translation catalogue (19 entries)

en: XML Tools
sa: XML Tools इति

en: &Insert Element...
sa: &तत्त्व सम्मिलित करें...

en: &Close Element
sa: &Close तत्व

en: Assign Meta &DTD...
sa: मेटा &DTD नियुक्त करें...

en: Assign Meta DTD in XML Format
sa: XML प्रारूपेण Meta DTD नियुक्तं कुर्वन्तु

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
sa: वर्तमानसञ्चिका "%1" प्रकारस्य दस्तावेजरूपेण चिह्निता अस्ति । अस्य दस्तावेजप्रकारस्य मेटा DTD इदानीं लोड् भविष्यति ।

en: Loading XML Meta DTD
sa: XML मेटा DTD लोड् भवति

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
sa: '%1' इति सञ्चिका उद्घाटयितुं न शक्यते स्म । सर्वरः त्रुटिं प्रत्यागच्छत् ।

en: XML Plugin Error
sa: XML प्लगिन् त्रुटि

en: XML entities
sa: XML संस्थाः

en: XML attribute values
sa: XML विशेषता मूल्यानि

en: XML attributes
sa: XML विशेषताएँ

en: XML elements
sa: XML तत्त्वानि

en: Insert XML Element
sa: XML तत्वं सम्मिलितं कुर्वन्तु

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
sa: XML टैग् नाम विशेषता च ("<", ">" प्रविष्टं कुर्वन्तु तथा च समापन टैग् आपूर्तिः भविष्यति):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
sa: '%1' इति सञ्चिकां विश्लेषणं कर्तुं न शक्यते स्म । कृपया सञ्चिका सुनिर्मितं XML अस्ति वा इति पश्यन्तु ।

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
sa: '%1' इति सञ्चिका अपेक्षितस्वरूपे नास्ति । कृपया सञ्चिका एतादृशी अस्ति वा इति पश्यन्तु:
    -//नॉर्मन वाल्श//DTD DTDParse V2.0//EN
    dtdparse इत्यनेन एतादृशाः सञ्चिकाः उत्पादयितुं शक्नुवन्ति । अधिकविवरणार्थं Kate Plugin दस्तावेजीकरणं पश्यन्तु ।

en: Analyzing meta DTD...
sa: मेटा डीटीडी विश्लेषणं कुर्वन्...

en: Cancel
sa: निरसयतु
