kate - en to sa translation catalogue (20 entries)

en: Format
sa: प्रारूप

en: Failed to write a temp file
sa: temp सञ्चिकां लिखितुं असफलम्

en: Failed to run git diff: %1
sa: git diff: %1 चालयितुं असफलम्

en: User Settings
sa: उपयोक्तृसेटिंग्स्

en: Default Settings
sa: पूर्वनिर्धारित सेटिंग्स्

en: Formatting
sa: स्वरूपणम्

en: Formatting Settings
sa: सेटिंग्स् स्वरूपणम्

en: Failed to read settings.json. Error: %1
sa: settings.json पठितुं असफलम्। त्रुटिः %1

en: Format Document
sa: दस्तावेज प्रारूपं कुर्वन्तु

en: Format on Save
sa: Save इत्यत्र प्रारूपं कुर्वन्तु

en: Disable formatting on save without persisting it in settings
sa: सेटिङ्ग्स् मध्ये न स्थापयित्वा save इत्यत्र स्वरूपणं निष्क्रियं कुर्वन्तु

en: %1: Unexpected empty command!
sa: %1: अप्रत्याशितः रिक्तः आदेशः!

en: %1 is not installed, please install it to be able to format this document!
sa: %1 संस्थापितम् नास्ति, कृपया एतत् दस्तावेजं स्वरूपयितुं शक्नुवन्तु इति संस्थापयन्तु!

en: Please install node and prettier
sa: कृपया node and prettier संस्थापयन्तु

en: PrettierFormat: Failed to create temporary file
sa: PrettierFormat: अस्थायीसञ्चिकां निर्मातुं असफलम्

en: PrettierFormat: Failed to start 'node': %1
sa: PrettierFormat: 'नोड्' आरभ्यतुं असफलम्: %1

en: Unknown formatterForJson: %1
sa: अज्ञात formatterForJson: %1

en: Unknown formatterForPython: %1
sa: अज्ञात प्रारूपकForPython: %1

en: Unknown formatterForYaml: %1, falling back to yamlfmt
sa: अज्ञात formatterForYaml: %1, पुनः yamlfmt प्रति पतति

en: Failed to run formatter. Unsupported language %1
sa: स्वरूपकं चालयितुं असफलम्। असमर्थिता भाषा %1
