kate - en to sa translation catalogue (18 entries)

en: Scroll to source
sa: स्रोतं प्रति स्क्रॉलं कुर्वन्तु

en: Jump to label
sa: लेबलं प्रति कूदन्तु

en: Copy
sa: प्रतिलिपि

en: Select All
sa: सर्वं चिनोतु

en: Compiler Explorer
sa: संकलक एक्स्प्लोरर

en: &Open Current File in Compiler Explorer
sa: &कम्पाइलर एक्स्प्लोरर् मध्ये वर्तमानसञ्चिकां उद्घाटयन्तु

en: No file open
sa: न सञ्चिका उद्घाटिता

[ctx: error category title]
en: CompilerExplorer
sa: संकलकएक्सप्लोरर

en: Do you really want to close %1?
sa: किं भवान् वास्तवमेव %1 पिधातुम् इच्छति?

en: Compile
sa: संकलनम्

en: Options
sa: विकल्पाः

en: Filter Library Functions
sa: पुस्तकालयस्य कार्याणि फ़िल्टर कुर्वन्तु

en: Filter Unused Labels
sa: अप्रयुक्तानि लेबलानि छानयन्तु

en: Filter Comments
sa: टिप्पण्यानि छानयन्तु

en: Compiler returned: %1
sa: संकलकः प्रत्यागतवान्: %1

en: Reveal linked code
sa: लिङ्क्ड् कोड् प्रकाशयन्तु

en: CompilerExplorer
sa: संकलकएक्सप्लोरर

en: '%1' compiler flags were found. Output may not be useful.
sa: '%1' संकलकध्वजाः प्राप्ताः । आउटपुट् उपयोगी न भवेत्।
