kate - en to sa translation catalogue (46 entries)

en: Show Functions
sa: कार्याणि दर्शयतु

en: Functions
sa: कार्याणि

en: Show Macros
sa: मैक्रोस् दर्शयतु

en: Show Structures
sa: संरचनाः दर्शयतु

en: Macros
sa: मैक्रोस्

en: Structures
sa: संरचनाः

en: Show Subroutines
sa: उपनियमान् दर्शयतु

en: Show Modules
sa: मॉड्यूल्स् दर्शयतु

en: Subroutines
sa: उपनियमा

en: Modules
sa: मॉड्यूलाः

en: Show Uses
sa: उपयोगान् दर्शयतु

en: Show Pragmas
sa: प्राग्मान् दर्शयतु

en: Uses
sa: प्रयोगः

en: Pragmas
sa: प्राग्माः

en: Namespaces
sa: नामस्थानानि

en: Defines
sa: परिभाषयति

en: Classes
sa: कक्षाः

en: SymbolViewer
sa: प्रतीकदर्शकः

en: Tree Mode
sa: वृक्षविधिः

en: Expand Tree
sa: वृक्षं विस्तारयतु

en: Show Sorted
sa: क्रमबद्धं दर्शयतु

en: Show Parameters
sa: पैरामीटर्स् दर्शयतु

en: Symbol List
sa: प्रतीक सूची

en: Filter…
sa: फ़िल्टर…

[ctx: @title:column]
en: Symbols
sa: प्रतीकाः

[ctx: @title:column]
en: Position
sa: स्थितिः

en: Sorry, not supported yet!
sa: क्षम्यतां, अद्यापि समर्थितं न!

en: File type: %1
sa: सञ्चिकाप्रकारः %1

en: Display functions parameters
sa: कार्याणि मापदण्डानि प्रदर्शयन्तु

en: Automatically expand nodes in tree mode
sa: वृक्षविधाने स्वयमेव नोड्स विस्तारयन्तु

en: Always display symbols in tree mode
sa: वृक्षविधाने सर्वदा चिह्नानि प्रदर्शयन्तु

en: Always sort symbols
sa: सदैव प्रतीकानाम् क्रमणं कुर्वन्तु

en: Parser Options
sa: पार्सर विकल्पाः

en: Symbol Viewer
sa: प्रतीक दर्शक

en: Symbol Viewer Configuration Page
sa: प्रतीक दर्शक विन्यास पृष्ठ

en: Show Methods
sa: विधयः दर्शयतु

en: Show Classes
sa: कक्षाः दर्शयतु

en: Globals
sa: ग्लोबल्स्

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
sa: &सेटिंग्स

en: Show Tags
sa: टैग्स् दर्शयतु

en: Show Params
sa: परम्स् दर्शयतु

en: Show Variables
sa: चर दर्शयतु

en: Show Templates
sa: टेम्पलेट् दर्शयतु

en: Params
sa: परम्

en: Variables
sa: चराः

en: Templates
sa: टेम्पलेट्स
