kate - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Close the current document.
se: Gidde dokumeantta

en: Opening Order
se: Rahpanortnet

en: Document Name
se: Dokumeantanama

en: Documents
se: Dokumeanttat

en: Save the current document
se: Vurke dokumeantta
