kate-ctags-plugin - en to sk translation catalogue (74 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Session-global index targets
sk: Sedenie-globálne ciele indexov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
sk: Pridať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delButton)
en: Remove
sk: Odstrániť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateDB)
en: Update
sk: Aktualizovať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cmdLabel) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: CTags command
sk: Príkaz CTags

[ctx: Tag Type]
en: define
sk: definovať

[ctx: Tag Type]
en: label
sk: popis

[ctx: Tag Type]
en: macro
sk: makro

[ctx: Tag Type]
en: function
sk: funkcia

[ctx: Tag Type]
en: subroutine
sk: podrutina

[ctx: Tag Type]
en: fragment definition
sk: definícia fragmentu

[ctx: Tag Type]
en: any pattern
sk: ľubovoľný vzor

[ctx: Tag Type]
en: pattern
sk: vzorka

[ctx: Tag Type]
en: class
sk: trieda

[ctx: Tag Type]
en: enumerator
sk: enumerátor

[ctx: Tag Type]
en: enumeration
sk: enumerácia

[ctx: Tag Type]
en: member
sk: člen

[ctx: Tag Type]
en: namespace
sk: menný priestor

[ctx: Tag Type]
en: prototype
sk: prototyp

[ctx: Tag Type]
en: variable
sk: premenná

[ctx: Tag Type]
en: external variable
sk: externá premenná

[ctx: Tag Type]
en: paragraph
sk: odstavec

[ctx: Tag Type]
en: feature
sk: vlastnosť

[ctx: Tag Type]
en: local entity
sk: miestna identika

[ctx: Tag Type]
en: block
sk: blok

[ctx: Tag Type]
en: common
sk: bežné

[ctx: Tag Type]
en: entry
sk: položka

[ctx: Tag Type]
en: interface
sk: rozhranie

[ctx: Tag Type]
en: type component
sk: typový komponent

[ctx: Tag Type]
en: local
sk: miestny

[ctx: Tag Type]
en: module
sk: modul

[ctx: Tag Type]
en: namelist
sk: menný zoznam

[ctx: Tag Type]
en: type
sk: typ

[ctx: Tag Type]
en: field
sk: pole

[ctx: Tag Type]
en: method
sk: metóda

[ctx: Tag Type]
en: package
sk: balík

[ctx: Tag Type]
en: procedure
sk: procedúra

[ctx: Tag Type]
en: set
sk: sada

en: CTags executable not found.
sk: Spustiteľný súbor CTags sa nenašiel.

en: CTags executable failed to execute.
sk: Spustiteľný súbor CTags sa nepodarilo spustiť.

en: CTags was unable to parse this file.
sk: Programu CTags sa nepodarilo analyzovať tento súbor.

en: Tags file not found. Please generate one manually or using the CTags plugin
sk: Súbor značiek sa nenašiel. Vygenerujte si ho prosím ručne alebo pomocou doplnku CTags

en: File for '%1' not found.
sk: Súbor pre '%1' sa nenašiel.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, widget)
en: Lookup
sk: Hľadanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton2)
en: Update Index
sk: Obnoviť index

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: Tag
sk: Značka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: Type
sk: Typ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: File
sk: Súbor

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, targets)
en: Index Targets
sk: Ciele indexu

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, database)
en: Database
sk: Databáza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileLabel)
en: CTags database file
sk: Databázový súbor CTags

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, resetCMD)
en: Revert to the default command
sk: Vrátiť na predvolený príkaz

en: Add a directory to index.
sk: Pridať adresár do indexu.

en: Remove a directory.
sk: Odstrániť adresár.

en: (Re-)generate the common CTags database.
sk: Znovu generovať bežnú databázu CTags.

en: CTags Settings
sk: Nastavenia CTags

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
sk: Zlyhalo spustenie "%1". exitStatus = %2

en: The CTags executable crashed.
sk: Spustiteľný súbor CTags spadol.

en: The CTags command exited with code %1
sk: Príkaz CTags skončil s kódom %1

en: Jump back one step
sk: Skočiť späť jeden krok

en: Go to Declaration
sk: Ísť na deklaráciu

en: Go to Definition
sk: Ísť na definíciu

en: Lookup Current Text
sk: Hľadať aktuálny text

en: Configure ...
sk: Nastaviť...

[ctx: @title:window]
en: Configure CTags Plugin
sk: Nastaviť doplnok CTags

en: Go to Declaration: %1
sk: Ísť na deklaráciu: %1

en: Go to Definition: %1
sk: Ísť na definíciu: %1

en: Lookup: %1
sk: Hľadanie: %1

en: (Re-)generate the session specific CTags database.
sk: Znovu generovať databázu CTags podľa sedenia.

en: Select new or existing database file.
sk: Vybrať nový alebo existujúci databázový súbor.

en: Go To Local Symbol
sk: Prejsť na lokálny symbol

en: Go To Global Symbol
sk: Prejsť na globálny znak

en: No hits found
sk: Nenájdená žiadna zhoda

en: No folders or files to index
sk: Žiadny adresár alebo súbor na indexovanie
