katebuild-plugin - en to sk translation catalogue (52 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Output
sk: Výstup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buildAgainButton)
en: Build again
sk: Zostaviť znova

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelBuildButton)
en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Build
sk: Zostavenie

en: Select Target...
sk: Vyberte cieľ...

en: Build Selected Target
sk: Zostaviť vybraný cieľ

en: Build and Run Selected Target
sk: Zostaviť a spustiť vybraný cieľ

en: Stop
sk: Zastaviť

[ctx: Left is also left in RTL mode]
en: Focus Next Tab to the Left
sk: Aktivovať ďalšiu kartu doľava

[ctx: Right is right also in RTL mode]
en: Focus Next Tab to the Right
sk: Aktivovať ďalšiu kartu doprava

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
sk: Nastavenie cieľa

en: Project Plugin Targets
sk: Ciele pluginu projektu

en: There is no file or directory specified for building.
sk: Nie je žiadny súbor alebo adresár určený na vybudovanie.

en: The file "%1" is not a local file. Non-local files cannot be compiled.
sk: Súbor "%1" nie je miestny súbor. Nemiestne súbory nie je možné kompilovať.

en: Cannot run command: %1
    Work path does not exist: %2
sk: Nepodarilo sa spustiť príkaz: %1
    Pracovná cesta neexistuje: %2

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
sk: Nepodarilo sa spustiť "%1". exitStatus = %2

en: Building <b>%1</b> cancelled
sk: Zostavenie <b>%1</b> zrušené

en: No target available for building.
sk: Nie je dostupný cieľ na zostavenie.

en: There is no local file or directory specified for building.
sk: Nie je žiadny miestny súbor alebo adresár určený na zostavenie.

en: Already building...
sk: Už sa zostavuje...

en: Building target <b>%1</b> ...
sk: Zostavujem cieľ <b>%1</b> ...

[ctx: @info]
en: <title>Make Results:</title><nl/>%1
sk: <title>Výsledky Make:</title><nl/>%1

en: Found one error. | Found %1 errors.
sk[0]: Nájdená jedna chyba.
sk[1]: Nájdené %1 chyby.
sk[2]: Nájdených %1 chýb.

en: Found one warning. | Found %1 warnings.
sk[0]: Nájdené jedno upozornenie.
sk[1]: Nájdené %1 upozornenia.
sk[2]: Nájdených %1 upozornení.

en: Build failed.
sk: Vybudovanie zlyhalo.

en: Build completed without problems.
sk: Vybudovanie ukončené bez problémov.

en: Cannot execute: %1 No working directory set.
sk: Nemožno vykonať: %1 Nie je nastavený žiadny pracovný adresár.

[ctx: The same word as 'ld' uses to mark an ...]
en: undefined reference
sk: nedefinovaná referencia

en: Target Set
sk: Sada cieľov

en: Clean
sk: Čistý

en: Config
sk: Konfigurácia

en: build
sk: zostavenie

en: clean
sk: vyčistiť

en: quick
sk: rýchlo

[ctx: D as in working Directory]
en: <B>Dir:</B> %1
sk: <B>Adr:</B> %1

en: Leave empty to use the directory of the current document.
    Add search directories by adding paths separated by ';'
sk: Nechajte prázdne na použitie adresára aktuálneho dokumentu.
    Pridajte adresáre vyhľadávania pridaním ciest oddelených znakom ';'

en: Use:
    "%f" for current file
    "%d" for directory of current file
    "%n" for current file name without suffix
sk: Použitie:
    "%f" pre aktuálny súbor
    "%d" pre adresár aktuálneho súboru
    "%n" pre aktuálny názov súboru bez prípony

en: Command/Target-set Name
sk: Názov príkazu/cieľovej sady

en: Working Directory / Command
sk: Pracovný adresár / príkaz

en: Run Command
sk: Spustiť príkaz

en: Filter targets, use arrow keys to select, Enter to execute
sk: Filtrovanie cieľov, výber pomocou klávesov so šípkami, vykonanie pomocou klávesu Enter

en: Create new set of targets
sk: Vytvoriť novú sadu cieľov

en: Copy command or target set
sk: Kopírovať príkaz alebo cieľovú sadu

en: Delete current target or current set of targets
sk: Odstrániť aktuálny cieľ alebo aktuálnu skupinu cieľov

en: Add new target
sk: Pridať nový cieľ

en: Build selected target
sk: Zostaviť vybraný cieľ

en: Build and run selected target
sk: Zostaviť a spustiť vybraný cieľ

en: Move selected target up
sk: Posunúť vybraný cieľ nahor

en: Move selected target down
sk: Posunúť vybraný cieľ nadol

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
sk: Vy&budovať

en: Insert path
sk: Vložiť cestu

en: Select directory to insert
sk: Vybrať adresár na vloženie
