katefilebrowserplugin - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Search
sk: Hľadať

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
sk: Zadajte názov filtra na obmedzenie, ktoré súbory sú zobrazené.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
sk: Otvoriť s

en: &Other...
sk: Iné...

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
sk[0]: Snažíte sa otvoriť 1 súbor, ste si istý?
sk[1]: Snažíte sa otvoriť %1 súbory, ste si istý?
sk[2]: Snažíte sa otvoriť %1 súborov, ste si istý?

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
sk: Otvoriť všetky súbory

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Current Document Folder
sk: Priečinok aktuálneho dokumentu

en: Options
sk: Možnosti

en: Automatically synchronize with current document
sk: Automaticky synchronizovať s aktuálnym dokumentom

en: Highlight current file
sk: Zvýrazniť aktuálny súbor

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: A&vailable actions:
sk: &Dostupné akcie:

en: S&elected actions:
sk: Vybrané akcie:

en: Filesystem Browser
sk: Prehliadač súborového systému

en: Filesystem Browser Settings
sk: Nastavenie prehliadača súborového systému

en: Filesystem
sk: Súborový systém
