katekonsoleplugin - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: You do not have enough karma to access a shell or terminal emulation
sk: Nemáte dostatok karmy na prístup do shellu alebo emulátora terminálu

en: Terminal
sk: Terminál

[ctx: @action]
en: &Pipe to Terminal
sk: Zreťaziť &terminál

[ctx: @action]
en: S&ynchronize Terminal with Current Document
sk: Synchronizovať terminál s aktuálnym dokumentom

[ctx: @action]
en: Run Current Document
sk: Spustiť Aktuálny Dokument

[ctx: @action]
en: S&how Terminal Panel
sk: Zo&braziť panel terminálu

[ctx: @action]
en: &Focus Terminal Panel
sk: &Zamerať panel terminálu

en: Do you really want to pipe the text to the console? This will execute any contained commands with your user rights.
sk: Chcete naozaj zreťaziť text do konzoly? Týmto sa spustí akýkoľvek obsiahnutý príkaz s použitím vašich užívateľských práv.

en: Pipe to Terminal?
sk: Zreťaziť terminál?

en: Pipe to Terminal
sk: Zreťazenie terminálu

en: Sorry, cannot cd into '%1'
sk: Prepáčte, nie je možné vykonať príkaz cd do '%1'

en: Not a local file: '%1'
sk: Nie je lokálny súbor: '%1'

en: Do you really want to Run the document ?
    This will execute the following command,
    with your user rights, in the terminal:
    '%1'
sk: Chcete naozaj spustiť tento dokument?
    Toto vykoná nasledujúci príkaz,
    s vašimi používateľskými právami, v termináli:
    '%1'

en: Run in Terminal?
sk: Spustiť v termináli?

en: Run
sk: Spustiť

[ctx: @action]
en: &Hide Terminal Panel
sk: &Skryť panel terminálu

en: Defocus Terminal Panel
sk: Zrušiť zameranie panelu terminálu

en: Focus Terminal Panel
sk: Zamerať panel terminálu

en: &Automatically synchronize the terminal with the current document when possible
sk: &Automaticky synchronizovať terminál s aktuálnym dokumentom, ak je to možné

en: Run in terminal
sk: Spustiť v termináli

en: &Remove extension
sk: O&dstrániť rozšírenie

en: Prefix:
sk: Predpona:

en: &Show warning next time
sk: Nabudúce zobraziť varovanie

en: The next time '%1' is executed, make sure a warning window will pop up, displaying the command to be sent to terminal, for review.
sk: Nabudúce keď  '%1' je vykonané, zabezpečiť že sa objaví okno s upozornením, zobrazujúce príkaz na odoslanie do terminálu, pre kontrolu.

en: Set &EDITOR environment variable to 'kate -b'
sk: Nastaviť premennú prostredia &EDITOR na 'kate -b'

en: Important: The document has to be closed to make the console application continue
sk: Dôležité: Dokument musí byť zatvorený aby mohla konzolová aplikácia pokračovať

en: Hide Konsole on pressing 'Esc'
sk: Skryť Konsole po stlačení klávesu „Esc“

en: This may cause issues with terminal apps that use Esc key, for e.g., vim. Add these apps in the input below (Comma separated list)
sk: To môže spôsobiť problémy s terminálovými aplikáciami, ktoré používajú kláves Esc, napríklad vim. Pridajte tieto aplikácie do nižšie uvedeného vstupu (zoznam oddelený čiarkami)

en: Terminal Settings
sk: Nastavenia terminálu

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sk: &Nástroje
