katetextfilter - en to sk translation catalogue (15 entries)

[ctx: @info]
en: <title>Result of:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>
sk: <title>Výsledok:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
sk: Nemôžete spustiť ľubovoľnú externú aplikáciu. Ak to chcete mať umožnené, kontaktujte správcu systému.

en: Access Restrictions
sk: Obmedzenia prístupu

en: Text Filter
sk: Textový filter

en: Usage: textfilter COMMAND
sk: Použitie: textfilter PRÍKAZ

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
sk: <qt><p>Použitie: <code>textfilter PRÍKAZ</code></p><p>Nahradí zvolené výstupom špecifikovaného príkazu.</p></qt>

en: &Filter Through Command...
sk: Filtrovať cez príkaz...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TextFilterWidget)
en: Dialog
sk: Dialóg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFilter)
en: Enter command to &pipe selected text through:
sk: Zadajte príkaz, cez ktorý chcete poslať text:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, newDoc)
en: Open results in a new document
sk: Otvoriť výsledky v novom dokumente

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result to clipboard leaving a document unchanged.
sk: Kopírovať výsledok do schránky ponechaním dokumentu nezmeneného.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
sk: Kopírovať výsledok namiesto jeho vloženia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: If checked, an output from STDOUT and STDERR will be merged and no errors will be reported.
    Otherwise, STDERR will be displayed as a passive message.
sk: Ak je označené, výstup z STDOUT a STDERR bude zlúčený a nebudú oznamované žiadne chyby.
    Inak bude STDERR zobrazený ako pasívna správa.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: Merge STDOUT and STDERR
sk: Zlúčiť STDOUT a STDERR

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sk: &Nástroje
