katexmltools - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: XML Tools
sk: Nástroje XML

en: &Insert Element...
sk: &Vložiť element...

en: &Close Element
sk: &Zavrieť element

en: Assign Meta &DTD...
sk: Priradiť meta &DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
sk: Priradiť meta DTD vo formáte XML

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
sk: Aktuálny súbor bol identifikovaný ako typu "%1". Načíta sa meta DTD pre tento typ dokumentu.

en: Loading XML Meta DTD
sk: Načítavam XML Meta DTD

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
sk: Súbor '%1' nie je možné otvoriť. Server vrátil chybu.

en: XML Plugin Error
sk: Chyba modulu XML

en: XML entities
sk: XML entity

en: XML attribute values
sk: Hodnoty entít XML

en: XML attributes
sk: XML atribúty

en: XML elements
sk: XML prvky

en: Insert XML Element
sk: Vložiť XML element

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
sk: Zadajte meno a atribúty značky XML. (Znaky "<", ">" a zatvárací element budú doplnené):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
sk: Súbor '%1' nie je možné spracovať. Prosím, overte, že sa jedná o platný dokument XML.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
sk: Súbor '%1' nie je v očakávanom formáte. Prosím, overte, že je to platný súbor tohto typu:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Takéto súbory môžete vytvoriť pomocou dtdparse. Ďalšie informácie nájdete v dokumentácii modulu Kate.

en: Analyzing meta DTD...
sk: Analyzujem meta DTD...

en: Cancel
sk: Zrušiť
