katebacktracebrowserplugin - en to sk translation catalogue (22 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
sk: Súbor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
sk: Riadok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
sk: Funkcia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
sk: Nastaviť cesty...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
sk: Použiť schránku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
sk: Načítať súbor...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
sk: Hľadané priečinky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
sk: Prosím pridajte zdrojové priečinky na vyhľadávanie súborov v backtrace:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lstFolders)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the source folders here. As example, for KDE development you have to add the Qt and Frameworks source folders:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/qt/src</li></ul></body></html>
sk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Sem vložte zdrojové priečinky. Ako príklad, pre KDE vývoj musíte pridať zdrojové priečinky Qt a kdelibs:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/cesta/ku/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/cesta/ku/qt/src</li></ul></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
sk: O&dstrániť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
sk: &Pridať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
sk: Typy súborov:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
sk: Zoznam prípon súborov. Príklad: *.cpp, *.h, *.c, atď...

en: Indexing files...
sk: Indexovanie súborov...

en: Load Backtrace
sk: Načítať backtrace

en: Loading backtrace succeeded
sk: Načítanie backtrace úspešné

en: Loading backtrace failed
sk: Načítanie backtrace zlyhalo

en: File not found: %1
sk: Súbor nenájdený: %1

en: Opened file: %1
sk: Otvorený súbor: %1

en: No debugging information available
sk: Žiadna ladiaca informácia nie je k dispozícii

en: Backtrace Settings
sk: Nastavenia Backtrace

en: Backtrace Browser Settings
sk: Nastavenie prehliadača backtrace
