katesymbolviewer - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Show Functions
sk: Ukázať funkcie

en: Functions
sk: Funkcie

en: Show Macros
sk: Ukázať makrá

en: Show Structures
sk: Ukázaš štruktúry

en: Macros
sk: Makrá

en: Structures
sk: Štruktúry

en: Show Subroutines
sk: Ukázať podprogramy

en: Show Modules
sk: Ukázať moduly

en: Subroutines
sk: Podprogramy

en: Modules
sk: Moduly

en: Show Uses
sk: Ukázať použitia

en: Show Pragmas
sk: Ukázať pragmy

en: Uses
sk: Použitia

en: Pragmas
sk: Pragmy

en: Namespaces
sk: Menné priestory

en: Defines
sk: Definície

en: Classes
sk: Triedy

en: SymbolViewer
sk: Prehliadač symbolov

en: Tree Mode
sk: Režim Strom

en: Expand Tree
sk: Rozšíriť strom

en: Show Sorted
sk: Zobraziť zoradené

en: Show Parameters
sk: Zobraziť parametre

en: Symbol List
sk: Zoznam symbolov

[ctx: @title:column]
en: Symbols
sk: Symboly

[ctx: @title:column]
en: Position
sk: Poloha

en: Sorry, not supported yet!
sk: Prepáčte, toto zatial nie je podporované!

en: File type: %1
sk: Typ súboru: %1

en: Display functions parameters
sk: Zobraziť parametre funkcií

en: Automatically expand nodes in tree mode
sk: Automaticky expandovať uzly v stromovom režime

en: Always display symbols in tree mode
sk: Vždy zobrazovať symboly v stromovom režime

en: Always sort symbols
sk: Vždy triediť symboly

en: Parser Options
sk: Možnosti parsera

en: Symbol Viewer
sk: Prehliadač symbolov

en: Symbol Viewer Configuration Page
sk: Konfiguračná strana prehliadača symbolov

en: Show Methods
sk: Ukázať metódy

en: Show Classes
sk: Ukázať triedy

en: Globals
sk: Globály

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
sk: &Nastavenia

en: Show Tags
sk: Ukázať značky

en: Show Params
sk: Ukázať parametre

en: Show Variables
sk: Ukázať premenné

en: Show Templates
sk: Ukázať šablóny

en: Params
sk: Parametre

en: Variables
sk: Premenné

en: Templates
sk: Šablóny
