kate - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Show preview for known color names
sl: Pokaži predogled znanih imen barv

en: Also show the color picker for known color names (e.g. skyblue).
    See https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords for the list of colors.
sl: Pokaži tudi izbirnik barv za znana imena barv (npr. Skyblue).
    Glejte https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords za seznam barv.

en: Place preview after text color
sl: Postavi predogled za besedilo barve

en: Hex color matching
sl: Šestnajstiško ujemanje barv

en: 12 digits (#RRRRGGGGBBBB)
sl: 12 števk (#RRRRGGGGBBBB)

en: 9 digits (#RRRGGGBBB)
sl: 9 števk (#RRRGGGBBB)

en: 8 digits (#AARRGGBB)
sl: 8 števk (#AARRGGBB)

en: 6 digits (#RRGGBB)
sl: 6 števk (#RRGGBB)

en: 3 digits (#RGB)
sl: 3 števke (#RGB)

en: Color Picker
sl: Izbirnik barv

en: Color Picker Settings
sl: Nastavitve izbirnika barv

en: Select Color (Hex output)
sl: Izberi barvo (Šestnajstiški izhod)

en: View Color [Read only]
sl: Oglejte si barvo (Samo za branje)
