kate - en to sl translation catalogue (80 entries)

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Clang Format Full File
sl: Celotna datoteka v formatu Clang

[ctx: External tool category]
note: i18n: file: 4
en: Tools
sl: Orodja

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Clang Format Selected Text
sl: Izbrano besedilo v formatu Clang

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Compile and Run cpp
sl: Prevedi in poženi cpp

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 9
en: Go Fmt Full File
sl: Celotna datoteka Go Fmt

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 9
en: GoImports Full File
sl: Celotna datoteka GoImports

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Google Selected Text
sl: Googlovo izbrano besedilo

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Insert UUID
sl: Vstavi UUID

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 9
en: JSON Format Full File
sl: Celotna datoteka formata JSON

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Qt Quick 2 Preview (qmlscene)
sl: Predogled Qt Quick 2 (qmlscene)

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Run Shell Script
sl: Poženi shell skript

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 9
en: Rust Fmt Full File
sl: Celotna datoteka formata Rust

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 10
en: Search KDE API
sl: Išči KDE API

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 10
en: Search Qt API
sl: Išči Qt API

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: XML Format Full File
sl: Celotna datoteka formata XML

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, lbTools)
en: This list shows all the configured tools, represented by their menu text.
sl: Ta seznam prikazuje nastavljena orodja predstavljena z besedilom menija.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
sl: Dod&aj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Edit...
sl: Ur&edi...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
sl: Odstrani

en: Failed to find executable '%1'. Please make sure the executable file exists and that variable names, if used, are correct
sl: Ni bilo mogoče najti izvajalne datoteke '%1'. Zagotovite, da bo izvajalna datoteka obstajala in da so imena spremenljivk, če se uporabljajo, pravilna

en: External Tools
sl: Zunanja orodja

en: Running %1: %2 %3
sl: Teče %1: %2 %3

en: Running %1: %2 %3 with input %4
sl: Teče %1: %2 %3 z vhodom %4

en: Data written to stderr:
sl: Podatki napisani na stderr:

en: %1 crashed
sl: %1 se je sesul

en: %1 finished with exit code %2
sl: %1 je končal z izhodno kodo %2

en: Starts the external tool '%1'
sl: Zaganjam zunanje orodje '%1'

en: Edit External Tool
sl: Uredi zunanje orodje

en: Revert tool to default settings
sl: Povrni zunanje orodje na privzete vrednosti

en: External Tool
sl: Zunanje orodje

en: You must specify at least a name and an executable
sl: Navesti morate vsaj ime in izvedljivo datoteko

en: With 'Trigger' enabled, at least one mimetype needs to be specified.
sl: Z omogočenim sprožilcem je treba določiti vsaj eno vrsto MIME.

en: Select the MimeTypes for which to enable this tool.
sl: Izberite vrste Mime za katere omogočate to orodje.

en: Select Mime Types
sl: Izberite vrste Mime

en: Add Tool...
sl: Dodaj orodje...

en: Add Tool from Defaults
sl: Dodaj orodje izmed privzetih

en: Add Category
sl: Dodaj kategorijo

en: Uncategorized
sl: Nekategorizirano

en: New Category
sl: Nova kategorija

en: New Category %1
sl: Nova kategorija %1

en: Configure...
sl: Nastavi...

en: Launch external helper applications
sl: Zaženi program zunanje pomoči

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ToolDialog)
en: Edit Tool
sl: Uredi orodje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName)
en: Na&me:
sl: Ime:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtName)
en: The name will be displayed in the 'Tools->External Tools' menu.
sl: Ime bo prikazano v meniju 'Orodja->Zunanja orodja'.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtName)
en: Short name of the tool
sl: Kratko ime orodja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblExecutable)
en: Executable:
sl: Izvedljiva datoteka:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, edtExecutable)
en: Application or interpreter
sl: Program ali tolmač

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblArgs)
en: Ar&guments:
sl: Ar&gumenti:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtArgs)
en: Command line arguments
sl: Argumenti ukaza

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QTextEdit, edtInput)
en: Optional standard input
sl: Neobvezni standardni input

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWorkingDir)
en: Working directory:
sl: Delovni direktorij:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, edtWorkingDir)
en: Uses current document path if empty
sl: Če je prazno, uporabi trenutno pot dokumenta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMimeType)
en: Mime &types:
sl: Vrste Mime:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtMimeType)
en: A semicolon-separated list of mime types for which this tool should be available. If empty, the tool is always available.
sl: Seznam vrst Mime ločenih s podpičji za katere naj bi bilo to orodje na voljo. Če je seznam prazen, je orodje vedno na voljo.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtMimeType)
en: Show tool only for given mime types
sl: Prikaži orodje samo za dane vrste Mime

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, btnMimeType)
en: Opens a dialog that helps in creating a list of mimetypes.
sl: Odpre pogovorno okno, ki pomaga pri ustvarjanju seznama vrst Mime.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSave)
en: Save:
sl: Shrani:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cmbSave)
en: Optionally save the current or all modified documents prior to running the command. This is helpful if you want to pass URLs to an application like, for example, an FTP client.
sl: Neobvezno shranite trenutne ali vse spremenjene dokumente pred zagonom ukaza. To je koristno, če želite URL-je posredovati aplikaciji, na primer odjemalcu FTP.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbTrigger)
en: None
sl: Noben

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave)
en: Current Document
sl: Trenutni dokument

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave)
en: All Documents
sl: Vsi dokumenti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Trigger
sl: Sprožilec

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbTrigger)
en: Before Save
sl: Pred shranjevanjem

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbTrigger)
en: After Save
sl: Po shranjevanju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkReload)
en: Reload current document after execution
sl: Ponovno naloži trenutni dokument po izvedbi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Ignore
sl: Izvzemi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Insert at Cursor Position
sl: Vstavi pri lokaciji kazalnika

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Replace Selected Text
sl: Zamenjaj izbrano besedilo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Replace Current Document
sl: Zamenjaj trenutni dokument

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Append to Current Document
sl: Dodaj h trenutnemu dokumentu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Insert in New Document
sl: Vstavi v novi dokument

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Copy to Clipboard
sl: Kopiraj na odložišče

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Display in Pane
sl: Prikaži v plošči

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Editor command:
sl: Ukaz urejevalnika:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtCommand)
en: If you specify a name here, you can invoke the command from the view command line with the_name_you_specified_here. Please do not use spaces or tabs in the name.
sl: Če tukaj določite ime, lahko iz ukaza view prikličete ukaz vrstice z_imenom_določenem_tu. Prosim, da ne uporabljate presledkov ali tabulatorjev v imenih.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtCommand)
en: Optional view command line name
sl: Neobvezni pogled imena ukazne vrstice

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QTextEdit, teOutput)
en: Displays output from the external tool
sl: Prikaže output zunanjega orodja

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: Orodja

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna letvica
