katefilebrowserplugin - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Search
sl: Poišči

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
sl: Vnesite imenski filter, ki bo omejil prikazane datoteke.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
sl: Odpri z

en: &Other...
sl: Drugo...

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
sl[0]: Ali res želite odpreti %1 datoteko?
sl[1]: Ali res želite odpreti %1 datoteki?
sl[2]: Ali res želite odpreti %1 datoteke?
sl[3]: Ali res želite odpreti %1 datotek?

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
sl: Odpri vse datoteke

en: Bookmarks
sl: Zaznamki

en: Current Document Folder
sl: Mapa trenutnega dokumenta

en: Options
sl: Možnosti

en: Automatically synchronize with current document
sl: Samodejno uskladi s trenutnim dokumentom

en: Highlight current file
sl: Osvetli trenutno datoteko

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica

en: A&vailable actions:
sl: Razpoložljiva dejanja:

en: S&elected actions:
sl: Izbrana dejanja:

en: Filesystem Browser
sl: Brskalnik po datotečnem sistemu

en: Filesystem Browser Settings
sl: Nastavitve brskalnika po datotečnem sistemu

en: Filesystem
sl: Datotečni sistem
