kate - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Show Git Blame Details
sl: Podrobnosti Git Blame

en: Toggle Git Blame Details
sl: Preklopi podrobnosti Git Blame

en: Git blame, show commit failed.
sl: Git blame, prikaz potrditve oz. objave ni uspel.

en: Not Committed Yet
sl: Še ni potrjeno

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: Orodja
