kate - en to sl translation catalogue (42 entries)

en: Could not open file '%1'.
sl: Ni bilo mogoče odpreti datoteke '%1'.

en: Malformed JSON file '%1': %2
sl: Pokvarjena datoteka JSON '%1': %2

en: Could not load '%1': malformed macro; wiping it.
sl: Ni bilo mogoče naložiti '%1': pokvarjen makro; ga brišem.

note: i18n: ectx: ToolBar (keyboardmacros)
en: Keyboard Macros
sl: Makroji na tipkovnici

en: <b>Keyboard Macros:</b> %1
sl: <b>Makroji na tipkovnici:</b> %1

en: Recording…
sl: Snemanje…

en: ended
sl: končano

en: canceled
sl: prekinjeno

en: Recording %1
sl: Snemanje %1

en: Saved '%1'
sl: Shranjevanje '%1'

en: Loaded '%1'
sl: Nalaganje '%1'

en: Wiped '%1'
sl: Brisanje '%1'

en: Usage: %1 <name>.
sl: Uporaba: %1 <ime>.

en: No keyboard macro named '%1' found.
sl: Ni najdenega makroja tipkovnice z imenom '%1'.

en: Cannot save empty keyboard macro.
sl: Ni mogoče shraniti praznega makroja.

en: <qt><p>Usage: <code>kmsave &lt;name&gt;</code></p><p>Save current keyboard macro as <code>&lt;name&gt;</code>.</p>%1</qt>
sl: <qt><p>Uporaba: <code>kmsave &lt;ime&gt;</code></p><p>Shrani trenutni makro tipkovnice kot <code>&lt;ime&gt;</code>.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmload &lt;name&gt;</code></p><p>Load saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code> as current macro.</p>%1</qt>
sl: <qt><p>Uporaba: <code>kmload &lt;ime&gt;</code></p><p>Naloži shranjen makro tipkovnice <code>&lt;ime&gt;</code> kot trenutni makro.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmplay &lt;name&gt;</code></p><p>Play saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code> without loading it.</p>%1</qt>
sl: <qt><p>Uporaba: <code>kmplay &lt;ime&gt;</code></p><p>Zaženi shranjeni makro tipkovnice <code>&lt;ime&gt;</code> brez nalaganja.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmwipe &lt;name&gt;</code></p><p>Wipe saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code>.</p>%1</qt>
sl: <qt><p>Uporaba: <code>kmwipe &lt;ime&gt;</code></p><p>Obriši shranjeni makro tipkovnice  <code>&lt;ime&gt;</code>.</p>%1</qt>

en: &Keyboard Macros
sl: Makroji tipkovnice

en: Record and play keyboard macros.
sl: Posnemi in zaženi makroje tipkovnice.

en: &Record Macro...
sl: Posnemi makro...

en: Start/stop recording a macro (i.e., keyboard action sequence).
sl: Začni/ustavi snemanje makroja (npr. zaporedje pritiskov tipk).

en: &Cancel Macro Recording
sl: Prekliči snemanje makroja

en: Cancel ongoing recording (and keep the previous macro as the current one).
sl: Prekliči snemanje v teku (in obdrži prejšnji makro kot trenutnega).

en: &Play Macro
sl: Poženi makro

en: Play current macro (i.e., execute the last recorded keyboard action sequence).
sl: Poženi trenutni makro (npr. izvedi zadnje posneto zaporedje pritiskov tipkovnice).

en: &Save Current Macro
sl: &Shrani trenutni makro

en: Give a name to the current macro and persistently save it.
sl: Podeli ime trenutnemu makroju in ga shrani za stalno.

en: &Load Named Macro...
sl: Na&loži poimenovani makro...

en: Load a named macro as the current one.
sl: Naloži poimenovani makro kot trenutnega.

en: &Play Named Macro...
sl: Zaženi poimenovani makro...

en: Play a named macro without loading it.
sl: Poženi poimenovani makro ne da bi ga naložili.

en: &Wipe Named Macro...
sl: Pobriši poimenovani makro...

en: Wipe a named macro.
sl: Pobriši poimenovani makro.

en: End Macro &Recording
sl: Končaj snemanje makroja

en: Load the '%1' macro as the current one.
sl: Naloži makro '%1' kot trenutnega.

en: Play the '%1' macro without loading it.
sl: Poženi makro '%1', ne da bi ga naložili.

en: Wipe the '%1' macro.
sl: Pobriši makro '%1'.

en: Save current macro as?
sl: Naj shranim trenutni makro kot?

en: Wipe the '%1' macro?
sl: Naj pobrišem makro '%1'?

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: Orodja
