katetextfilter - en to sl translation catalogue (15 entries)

[ctx: @info]
en: <title>Result of:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>
sl: <title>Rezultat:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
sl: Ni vam dovoljeno izvesti poljubnih zunanjih programov. Če želite več pravic, obvestite sistemskega skrbnika.

en: Access Restrictions
sl: Omejitve dostopa

en: Text Filter
sl: Filter besedila

en: Usage: textfilter COMMAND
sl: Uporaba: textfilter UKAZ

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
sl: <qt><p>Uporaba: <code>textfilter UKAZ</code></p><p>Zamenja izbrano z izhodom navedenega lupinskega ukaza.</p></qt>

en: &Filter Through Command...
sl: &Filter prek ukaza...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TextFilterWidget)
en: Dialog
sl: Pogovorno okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFilter)
en: Enter command to &pipe selected text through:
sl: Vnesite ukaz za &pošiljanje izbranega besedila skozi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, newDoc)
en: Open results in a new document
sl: Odpri rezultate v novem dokumentu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result to clipboard leaving a document unchanged.
sl: Kopiraj rezultat na odložišče in ohrani dokument nespremenjen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
sl: Namesto lepljenja kopiraj rezultat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: If checked, an output from STDOUT and STDERR will be merged and no errors will be reported.
    Otherwise, STDERR will be displayed as a passive message.
sl: Če je označeno bo izhod iz standardnega izpisa in standardne napake združen, o napakah ne bo poročano.
    V nasprotnem primeru bo standardna napaka prikazana kot pasivno sporočilo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: Merge STDOUT and STDERR
sl: Združi STDOUT in STDERR

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: Orodja
