katexmltools - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: XML Tools
sl: Orodja XML

en: &Insert Element...
sl: Vstavi predmet...

en: &Close Element
sl: Zapri predmet

en: Assign Meta &DTD...
sl: Dodeli Meta &DTD ...

en: Assign Meta DTD in XML Format
sl: Dodeli Meta DTD v obliki XML

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
sl: Trenutna datoteka je bila prepoznana kot dokument vrste »%1«. Sedaj bo naložen meta DTD za to vrsto dokumenta.

en: Loading XML Meta DTD
sl: Nalaganje XML Meta DTD

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
sl: Datoteke '%1' ni bilo mogoče odpreti. Strežnik je vrnil napako.

en: XML Plugin Error
sl: Napaka vstavka XML

en: XML entities
sl: Entitete XML

en: XML attribute values
sl: Vrednosti atributov XML

en: XML attributes
sl: Atributi XML

en: XML elements
sl: Predmeti XML

en: Insert XML Element
sl: Vstavi predmet XML

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
sl: Vnesite ime in lastnosti oznake XML (dodani bodo znaki »<«, »>« in zapiralna oznaka):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
sl: Datoteka '%1' ni bilo mogoče razčleniti. Preverite ali je datoteka pravilno oblikovana v XML.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
sl: Datoteka '%1' ni v pričakovani obliki. Preverite ali je datoteka vrste:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Take datoteke lahko ustvarite z dtdparse. Poglejte dokumentacijo o vstavkih v Kate za več podrobnosti.

en: Analyzing meta DTD...
sl: Preučevanje Meta DTD...

en: Cancel
sl: Prekliči
