kate - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Scroll to source
sl: Pomakni se na vir

en: Jump to label
sl: Skoči na oznako

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Select All
sl: Izberi vse

en: &Open Current File in Compiler Explorer
sl: &Odpri trenutno datoteko v orodju Compiler Explorer

en: No file open
sl: Ni odprte datoteke

en: Do you really want to close %1?
sl: Ali zares želite zapreti %1?

[ctx: @info:tooltip Languages like C, C++, Rust]
en: Languages
sl: Jeziki

[ctx: @info:tooltip Compilers like GCC, Clang]
en: Compilers
sl: Prevajalniki

[ctx: @info:placeholder]
en: Compiler options…
sl: Možnosti prevajalnika…

en: Compile
sl: Prevedi

en: Options
sl: Možnosti

en: Demangle Identifiers
sl: Demangliraj identifikatorje

en: Filter Library Functions
sl: Filtriraj funkcije knjižnice

en: Filter Unused Labels
sl: Filtriraj neuporabljene oznake

en: Filter Comments
sl: Filtriraj komentarje

en: Change URL…
sl: Spremeni URL...

en: Enter URL
sl: Vnesite URL

en: Enter URL for the CompilerExplorer instance, e.g. “http://localhost:10240”
sl: Vnesite URL za pojavek CompilerExplorer. Npr. "http://localhost:10240"

en: Compiler returned: %1
sl: Prevajalnik je vrnil: %1

en: Reveal linked code
sl: Pokaži povezano kodo

en: '%1' compiler flags were found. Output may not be useful.
sl: Najdene so prevajalnikove zastavice '%1'. Izhod morda ne bo uporaben.
